ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחתונים שקופים 
 
 התצלום לצורך המחשה בלבד (מתוך אתר Victoria`s Secret)   
 
מערכת חיים ברשת

חנות ההלבשה התחתונה Victoria's Secret תשלם קנס של $50,000 לאחר שגולשים יכלו להציץ לתחתונים שגולשים אחרים קנו באתר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חנות התחתונים המפורסמת בעולם, Victoria's Secret, תאלץ להיפרד לשלום מ-$50,000 לאחר שאליוט ספיצר, התובע הכללי של מדינת ניו-יורק, הטיל על החברה קנס כבד בשל הפרה של הפרטיות המקוונת של לקוחותיה.

פרצת אבטחה במערכת ההזמנות של אתר החברה אפשרה לקונים בחנות להציץ להזמנות של לקוחות אחרים. באמצעות שינוי קל של מספר תווים בשורת הכתובת בדפדפן יכולתם לדעת אילו תחתונים הזמינו לקוח או לקוחה מסוימים, מה שמהווה הפרה בוטה של מדיניות הפרטיות אליה מחויבת החנות. על-פי הניו-יורק טיימס, חתמו הפרקליט הכללי וחנות התחתונים על הסכם הפשרה ביום שני.
 
 
אתר הרג'יסטר דיווח על ג'ייסון סודובסקי, אחד מלקוחות החנות המקוונת, אשר חיפש סט תחתונים וחזייה מלבב לאהובתו ומצא מלוכה (בצורת פרצת אבטחה). האיש מיהר לדווח על כך לנציג מכירות שהורה לו בחביבות שיתחפף. האיש פנה בתגובה אל הניו-יורק טיימס, שמיהרו לפרסם את העניין.

התובע הכללי הגיש נגד החנות אישומים בדבר ניהול פרקטיקת עסקים כושלת, פרסום כוזב וכיו"ב. החנות מצידה לא הודתה בכל מעשה עוולה, אך שמחה להיפרד מ-$50,000 (מחיר זעום לעומת סכנת התביעה שהייתה מרחפת על ראשה אם הייתה מודה באשמה). שלושה לקוחות שרשימת התחתונים שקנו הייתה חשופה לעין כל, יקבלו החזר של עלות הרכישה שלהם בחנות, ואילו 559 לקוחות נוספים מניו יורק יקבלו תווי מתנה בתור פיצוי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by