ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Bבזק – עד שיגמרו לך השקלים  

Bבזק – עד שיגמרו לך השקלים

 
 
אורן הוברמן

החל מהחודש הקרוב תייקר בזק באופן משמעותי את מחירי הגלישה בלילה; הנפגעים: גולשים באמצעות חיבור-קוי שייאלצו מעכשיו לחשוב לפני כל גלישה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת בזק תעדכן החל משבוע הבא את תעריפי מסלול ה"לייט נייט" שלה, מסלול הנחשב לפופולארי ביותר בקרב גולשים קלים עד קלים מאוד (שעות חיבור בודדות בשבוע).

במסגרת עדכון התעריפים הועלה המחיר לדקת גישה בשעות היום (7:00-19:00) מ- 4.5 אג' לדקה ל- 5.5 אג' לדקה (עלייה של כמעט 22%), מחיר הגלישה בשעות הערב ימשיך לעמוד על כ- 2.5 אג' לדקה (בממוצע – א.ה.), אך מחיר השימוש בשעות הלילה (19:00-7:00) התייקר מ- 0.5 אג' לדקה ל- 1.5 אג' לדקה (עליה של כ- 300%!), ונוסף מחיר קבוע לחודש של 1.99 ₪ (עד כה היה בחינם).

מסלול הלייט נייט נועד בעיקרו לגולשים המתחברים לרשת לשעות ספורות בשבוע, ולפיכך מעדיפים לשלם על פי זמן הגלישה שלהם בפועל בלבד. המסלול הושק בבזק לפני כמספר שנים, וניתן עד כה בחינם, וללא קשר לספקיות האינטרנט.

דוברת בזק טוענת כי השינויים במחירי המסלול הם דווקא לטובת הגולשים; "רוב הגולשים במסלול הזה הם לא גולשים כבדים. אם היו גולשים הרבה היו עוברים מזמן לכבלים או ל- ADSL. לאחרונה בוטל מחיר המינימום לדקת גלישה, ככה שאתה מחוייב עבור הזמן שאתה גולש ממש על פי השניות שאתה מחובר, וזה מוזיל את העלויות לגולשים. מהשעה 19:00 עד 22:00 המחירים הוזלו ב- 40% גם, ככה שאנחנו ממש מפסידים עליהם". (לא בדיוק הוזלו - הערב פוצל לשני חלקים, בשעות המוקדמות המחיר הועלה ובמאוחרות הורד, בממוצע המחיר נשאר זהה – א.ה.).

למה התעריפים החדשים לא פורסמו באתר בזק?
"היינו כולנו בחופשה מרוכזת, ישנו את זה ב-1 בנובמבר".

הלקוחות קיבלו הודעה על כך?
"כן. בדואר שבועיים מראש".

אם גם עבורכם שעות הלילה הם השעות המועדפות לגלישה, ההתייקרות החדשה עוד עלולה לעלות לכם ביוקר. בכל מקרה, לגולשים הקווים מומלץ להערך מחדש בהקדם לתעריפים המעודכנים (ואולי זהו באמת הזמן לעבור מסלול).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by