ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
XP רעה 
 
 
מערכת חיים ברשת

הרגולטור של ארצות הברית מצביע על הפרות של הסכם הטיעון עם מיקרוסופט בגין התנהגות מונופוליסטית; התאגיד: לא היה ולא נברא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מה נסגר עם מיקרוסופט ועולם שירותי הורדות המוזיקה? נכון, לתאגיד יש בעיות משפטיות מכאן ועד האחוזה של ביל גייטס, אבל רק לפני שבוע הוגשה נגדו תביעה בגין הפרת זכויות יוצרים, והנה צצה לה עוד בעיה.

והפעם על הפרק הוא הפיצ'ר Shop for Music Online במערכת ההפעלה Windows XP. הפיצ'ר נמצא בתיקיית My Music"" הנוצרת אוטומטית כאשר מתקינים חלונות XP על המחשב, והוא מאפשר למשתמשים גישה לשירותי רכישת מוזיקה, ומפנה אותם לעמוד פרסומות של האלבומים הנמכרים ביותר. הכול טוב ויפה, רק שהדפדפן שיפנה אתכם לעמוד הפרסומות יהיה האקספלורר של מיקרוסופט, ולא משנה מה הדפדפן הקבוע שלכם.
 
 
הלאה. נניח שנכנסתם לדף הפרסומות. בעמוד יש תיבה שמאפשרת לכם לחפש אלבומים ושירים לפי שם היוצר, והדפדפן יפנה אתכם לנתונים המתאימים באתרים CDNow ,Buy.com ,A&B Sound Online ו-MusicSteps.com. במקרה של Buy.com, הדפדפן יביא אתכם לא לאתר העצמאי של החברה, אלא לשלוחה של השירות בתור אתר MSN.

מדובר בהפרות של הסכם הפשרה בין מיקרוסופט לרגולטור הפדרלי של ארצות הברית במשפט המונופול, או כך לפחות טוען הרגולטור. מיקרוסופט, כצפוי, טוענת כי הכול נעשה בהתאם לתנאי ההסכם. ה-Cnet מדווח כי הדברים עלו מתיק בית משפט שהוגש בידי הרגולטור ומיקרוסופט גם יחד ויגיע לדיון ביום ו', אולם לא ברור אם הצדדים ידונו בעניין ההפרות האלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by