ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אני לא סינדרלה, אני מיקרוסופט 
 
 מחכים לצילצול הגונג   
 
מערכת חיים ברשת

התאגיד הגיש את מסמכי ההגנה במשפט המונופול שמנהלת נגדו נציבות האיחוד האירופי שעתיים בלבד לפני המועד האחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גלגולי העיניים ועפעופי הפרקליטים השבעים של מיקרוסופט לא עשו הרבה רושם על וועדת הרגולציה של האיחוד האירופי. האיחוד החל בהליכים משפטיים להכריז על התאגיד שידו בכל כמונופול, והורה למיקרוסופט להגיש את תשובתו בתוך חודש. זה היה באוגוסט.
 
 
העורכדינים של מיקרוסופט ביקשו וקיבלו דחיות חוזרות ונשנות להגשת התשובה, עד שלנציבות נשבר, והם קבעו את יום שישי כמועד סופי. אבל הנה הגיע היום, ומיקרוסופט טרם הגיבה. השעות נקפו, והשעון כמעט וצילצל חצות והביא לסיומו את היום האחרון לקבלת התגובה מהתאגיד. אבל כמו באגדת סינדרלה – רק בהפוכה – התקבלה התגובה כשעתיים לפני הגונג.

משני הצדדים סירבו להגיב על תוכן התגובה, כך דיווח ה-BBC, ומכיוון שבקשת מיקרוסופט לדיון בדלתיים סגורות התקבלה, נאלץ לחכות לסיום הדרמה כדי לגלות מה באמת הלך שם. בינתיים נאלץ להסתפק במסקנת השופטים לאחר השימוע המקדים, כי החקירה עדיין נמשכת וכי מיקרוסופט ממשיכה להשתמש לרעה במונופול שלה בשוק.

הנציבות גורסת כי מיקרוסופט מנצלת את השליטה שלה בתחום מערכות ההפעלה כדי לדחוף מוצרים שלה לשוק ולהכחיד מתחרים בתחום השרתים הביתיים ונגני המדיה, תוך מניעת עיקרון התחרות החופשית. אם תתקבל הטענה, מיקרוסופט עשויה לקבל קנס של עד 3 מיליארד דולר והיא תאלץ לפתוח לציבור חלק מהקוד שלה כדי לאפשר תאימות. לו יהי?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by