ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אם זה עובד על חלונות, אפשר לפרוץ את זה 
 
 
מערכת חיים ברשת

אפל השיקה בשעה טובה את iTunes לחלונות. מומחים מזהירים כי המערכת החדשה הולכת להוות מטרה קורצת במיוחד עבור כל האקר באזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חנות המוזיקה המקוונת המצליחה של אפל עומדת בימים אלו בפני סכנת שימוש לרעה, לאחר שהרחיבה את השירות גם ללקוחות המשתמשים במערכת ההפעלה החלונאית של מיקרוסופט, כך טוענים מומחי אבטחה.

האיום מגיח מצירוף הנסיבות של מערכת הגנת זכויות קלילה יחסית, בה נעזרת iTunes ובעלייה המטאורית של כמות ההאקרים הפוטנציאליים שאליהם נחשפת המערכת בימים אלו, לאחר פתיחתה למערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בעולם. כך עולה מדיווח של אתר הניו-סיינטיסט.
 
 
שירות ההורדות בתשלום, אשר החל לפעול בחודש אפריל כאלטרנטיבה חוקית לרשתות שיתוף הקבצים, זכה להצלחה רבה בקרב משתמשי המק, שהורידו כבר למעלה מ-13 מיליון שירים, במחיר של דולר לכל שיר.

מומחים טוענים כי מנגנון ההגנה של השירות הוא מגביל פחות ממנגנוני הגנת קבצים של שירותים אחרים, דבר שבהחלט יהווה הזמנה להאקרים לנסות את כוחם ולפרוץ את המערכת. וכיוון שיותר האקרים פועלים בסביבת העבודה החלונאית, הרי שהסבירות לפריצת המערכת של iTunes גוברת.

אפל כבר נאלצה בעבר לטפל בנושא ההאקרים בעבר. במאי, חודשיים בלבד לאחר השקת המערכת, פיתח מתכנת מוכשר קוד שאפשר למשתמשי השירות לשתף קבצים באופן חופשי באמצעות שירות הסטרים של התוכנה. אפל נאלצה לשחרר טלאי תוכנה שיעצור את העניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by