ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל שניה חשובה 

כל שניה חשובה

 
 
הילה בקמן

איך מזהים רוצח סדרתי, מה מותר ומה אסור לעשות בבר, מה יהיה הטרנד הלוהט של השנה הבאה ומשחק ממכר במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוא עוד יהרוג את כולנו

 
מה מסתתר מאחורי המבט האניגמטי? האם זה מוח אנליטי או שמא זה יצר סאדיסטי בלתי ניתן לריסון? האחד מבלה את זמנו בפיצוח קודים, השני בפיצוח גולגלות ושאר ירקות. מי מבין האנשים האלה הם רוצחים סדרתיים ומי מהם המציאו שפות תכנות? נסו להבחין.
 

לשון על לשון

 
בדרך כלל היא נסתרת מהעין, חבויה בתוך חלל הפה, יוצאת ממנו רק כשהיא נדרשת ללקק דבר מאכל או לגלגל איזה עיצור. כשהיא יוצאת סתם כך ללא סיבה, העניין נחשב כמגונה. האתר הזה כאן, כדי להוציא מהפה את הלשונות הארוכות, הרחבות, הלהטוטניות, המנוקבות, המלאכותיות והסלבריטאיות, ולתת להן את הכבוד המגיע להן.
 

סכנת התמכרות קשה

 
הרי משחק ממכר שבו כל חלקיק שניה הוא משמעותי. אתם מתבקשים להניח את העכבר על גבי המלבן הכתום, ללחוץ על הכפתור ולהחזיק אותו למשך הזמן שמופיע למעלה. משלב לשלב משך הזמן עולה. על מנת שתצליחו לעבור הלאה, אסור שהפרש הזמן יעלה על שניה אחת. ככל שההפרש קטן יותר, אתם זוכים ליותר נסיונות. כתבו בתגובות לכמה שניות הגעתם.
 
 

עמיר פרץ לא לבד

 
אושיות אופנה שעל פיהם יישק דבר, מבשרים כי לא ירחק היום בו הילוך ברחובות ללא שפם, יהיה משול להילוך ברחובות ללא מכנסיים. מטרת Tacheback היא להחזיר עטרת שפתיים ליושנה, להפוך את השפמים לאקססורי חובה, ועל הדרך, לאסוף תרומות לחקר מחלות סרטן זכריות. איך מגדלים שפם להתפאר בו, מהם סוגי השפמים הרווחים, עובדות טריוויה על שפמים, אייקונים משופמים ותחרות למשופמים בלבד - כאן.
 

עשה ואל תעשה בברים אפלים

 
כשאתם יושבים בבר, אל תיצרו קשר עין עם הברמן אלא אם כן אתם רוצים משקה נוסף, תמיד הרימו כוסית, ובמקרה של ספק, זכרו - הבירה המלאה יותר שייכת לכם. אלה רק שלושה מתוך שמונים ושישה חוקים שכדאי לשנן לפני דרינקיה, שיהפכו אתכם לעכברי ברים משופשפים.
 

צורה לכם

 
מאוד מומלץ לנסות את ה-Scribbler, יצירה נוספת של Zefrank, יקיר המדור. שרבטו מה שבא לכם, בקווים פשוטים, וכשסיימתם, לחצו על הכפתור האפור משמאל וצפו בציור המינימליסטי שלכם קורם נפח ומימדים לנגד עינכם, עד שתחליטו שדי.
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by