ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פרצו לי, שתו לי 
 
 
רויטרס

נער בריטי שהואשם בפריצה למחשב של נמל יוסטון, אמר לשופט שמישהו פרץ למחשב שלו, ואפילו הביא את עצמו בתור עד מומחה. תאמינו או לא – זה גם עבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט באנגליה זיכה בסוף השבוע שעבר בן-עשרה מאשמת פריצה למערכת המחשב של נמל יוסטון בארה"ב, לאחר שהנער העיד כי המחשב שלו "נחטף" ע"י גורם חיצוני על מנת להשתתף במתקפת ההאקרים על מחשב הנמל.

אהרון קאפרי, בן 19, עלול היה למצוא עצמו מאחורי סורג ובריח לתקופה של עד חמש שנים במה שעשוי היה להוות מקרה תקדימי בתחום פריצות המחשב. המשטרה הגישה כתב אישום כנגדו בשנה שעברה, אחרי חקירה ארוכה, והאשימה אותו בשחרור מתקפה דיגיטלית שפגמה במערכת הניווט הדיגיטלית של אחד מנמלי הים העמוסים ביותר בעולם.

המשטרה טענה כי היה בכוונתו להורות למחשבי הנמל של טקסס להפציץ משתמש בחדר צ'ט מסוים בהודעות לא מחמיאות. אולם חבר המושבעים בבית המשפט בסאות'וורק קבע כי קאפרי אינו אשם באף אחד מהאישומים נגדו.
 
 
קאפרי התעקש כי למרות שהמתקפה אכן נערכה מהמחשב שלו, הוא לא האיש שעמד מאחורי המתקפה. הוא העיד בתור עד מומחה מטעמו, וטען כי כל האקר ברחבי העולם יכול היה להשתלט על המחשב שלו על מנת לערוך את המתקפה.

מחוץ לכתלי בית המשפט כבר הרשה לעצמו הנער לומר למצלמות הטלוויזיה כי הוא מקווה עתה לקבל משרה בתור יועץ לאבטחת מחשבים או כמתכנת. (אותנו מעניין איך בדיוק הוא רוצה להציג עצמו כמומחה אבטחה, אם בבית המשפט הוא טען שמישהו השתלט לו על המחשב).

כאשר נשאל קאפרי לגבי עצתו לאנשים המתעניינים בהאקינג, הוא אמר: "אין שום בעיה עם ללמוד את זה. רק אל תעשו שום דבר לא-חוקי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by