ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: איפה טעינו? 
 
 באלמר: בלאסטר – Never Again   
 
מערכת חיים ברשת

סטיב באלמר הכריז על אוברול כללי למערך האבטחה של ווינדוס בעקבות הביקורות הצולבות וחורי האבטחה שמתגלים חדשות לבקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית התוכנה חטפה מכל הכיוונים בחודשים האחרונים על האבטחה הרעועה של מוצריה. זה התחיל עם התולעת שהדביקה מיליונים – הבלאסטר, והמשיך עם ביקורת מצד פאנל של מומחי אבטחה ובתביעה נגד התאגיד עקב בעיות האבטחה.

זה לקח זמן, אבל במיקרוסופט הבינו את הרמז ושינו את אסטרטגיית עדכון חורי האבטחה שלהם. אבל זה לא מספיק, כי במקרים רבים הטלאים הם כמו פלאסטר על אבר כרות: לא אפקטיווים ולפעמים פשוט לא עובדים.
 
 
ראה סטיב באלמר כי לא טוב, והכריז אתמול (ה') כי מתוכנן שיפוץ כללי לכל מערך האבטחה של ווינדוס כדי להגן על המשתמשים מהאקרים, כך דווח ב-AP.

באלמר, המנכ"ל הבלתי נלאה של מיקרוסופט, הכריז על התוכנית במהלך כנס סחר בניו אורלינס. השינויים יוצעו בחינם בתחילת 2004, בעדכוני חבילת השירות הבאה למשתמשי Windows XP ו- Windows Server 2003.

ובתוכנית מבטיחה מיקרוסופט לשפר את ניהול הזיכרון של ווינדוס, כדי להגן על המשתמשים מפני חורי אבטחה שניתן לנצל כדי לגרום למחשב לקבל פקודות מבחוץ. כמו כן הבטיחה החברה לשפר את פיצ'ר הפיירוול שלה.

"המטרה שלנו פשוטה", אמר באלמר "להפוך את המשתמשים שלנו לבטוחים ולשמור אותם במצב הזה. המחוייבות שלנו היא להגן על הלקוחות שלנו מפני גל הגידול בפשיעה מקוונת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by