ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סיפור שמתחיל בלוויה של מחשב 
 
 
מערכת חיים ברשת

איש אחד ירה במחשב שלו מרוב תסכול, לאחר נפל המחשב מאופנוע ונדרס על ידי משאית. עשרת הסיפורים הכי מוזרים שתשמעו על מחשבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחברת שיחזור המידע, Kroll Ontrack, עובדים מומחים הנאלצים להתמודד עם אחת החוויות המתסכלות ביותר בחייו של משתמש מחשב – אובדן קבצים. אז נכון, רוב המקרים של אובדן מידע נגרמות כתוצאה מתקלות של המחשב עצמו, אולם לעיתים ניתן למצוא מקרים שבהם אלו בני האדם שמסתובבים עם דם קבצים אבודים על הידיים.

עובדי החברה ערכו ביניהם משאל, לדירוג המקרים ההזויים ביותר של אובדן מידע מעשה ידי אדם שבהם נאלצו לטפל במסגרת עבודתם.
 
 
במקום הראשון מופיע אמריקאי שהמחשב הנייד שלו תיסכל אותו כל כך עד שהוא פשוט שלף את הרובה שלו וירה בו, לפני שקלט שעל אותו מחשב מעצבן שמור מידע חשוב ולא מגובה. ועוד מקרה אובדן שנולד כתוצאה מתסכול עמוק על המחשב האישי התמים מופיע במקום השמיני, כשמשתמש פשוט הטיח את המחשב שלו בקיר מרוב עצבים.

אבל לא רק פיוזים קצרים אחראים לנזקים, אלא גם התנהגות מפגרת הגובלת בהתגרות בגורל. מנהל פיננסי הנמצא במקום הרביעי, החליט להתפנן ולנהל את החשבונות על המחשב הנייד באמבט – חוקי מרפי לא הותירו למחשב ברירה, והוא נפל לתוך המים. במקום העשירי מופיעה אשה שהשאירה את המחשב הנייד על פגוש המכונית, ופשוט התחילה לנסוע.

בשאר המקומות שדורגו מופיע מחשב שנפל לרוכב אופנוע מהתיק, ואז נדרס בידי משאית (מעניין מה הצליחו אנשי Kroll Ontrack לחלק מפיסת הסיליקון החבוטה הזו), סרבר של חברה שעבד רצוף במשך שנים ספורות מבלי שהחברה טרחה לנקות אותו ועוד. אז אתם שם בבית, תגלו קצת רחמים כלפי המחשבים התמימים שלכם, הם אולי מעצבנים ונתקעים כמה דקות, אבל זה לא סיבה לזרוק אותם מהחלון (עיינו ערך המקרה במקום 2).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by