ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
טלאי אבטחה חדשים! רק היום! 
 
 
מערכת חיים ברשת

למודת כשלונות העבר ופאשלות האבטחה מהחודשים האחרונים, שיחררה מיקרוסופט טלאי אבטחה חדשים, הראשונים במסגרת מדיניות אבטחה חדשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בכל סוגיית האבטחה עברה מיקרוסופט זובור רציני בחודשים האחרונים. זה התחיל ממגיפת הבלאסטר, מלווה בגרסאותיו השונות, והמשיך בהכרזת פאנל מומחי אבטחה שמיקרוסופט מסכנת את אבטחת מחשבי העולם.

במסגרת תביעה נגד מיקרוסופט הטוענת שהאבטחה של התאגיד פשוט גרועה, נטען כי מדיניות שחרור הטלאים של החברה לא ברורה לציבור. כנראה שלמישהו שם במיקרוסופט ירד האסימון, והבין שלפחות את מדיניות טלאי האבטחה צריך לתקן. בשבוע שעבר יצא סטיב באלמר בהכרזה על שיפור המדיניות, במסגרת התוכנית למחשוב אמין.
 
 
והנה, אתמול שיחרר התאגיד 7 טלאי אבטחה חדשים במסגרת התוכנית החדשה, הנוגעת לכלל מוצרי התוכנה של מיקרוסופט, מהם 5 שהוגדרו "קריטיים". "אנחנו מנסים לעבור ממדיניות של פיתוח טלאי אבטחה, למדיניות של פריסת טלאי אבטחה" אמר לרויטרס סטפן טולוז, מנהל אבטחת תוכנה.

"כל חורי האבטחה הקריטיים, הם, כמובן, קריטיים, שזה אומר שהם חדירים בפני וירוס תולעת", אמר ל-ZDnet ג'ף ג'ונס, מנהל בכיר במחלקת האבטחה של מיקרוסופט. מה שאומר שכעת יכול האקר לשתול רושעות (Melware) בתוך המחשב שלכם ולעשות בו כרצונו.

שלושה מחורי האבטחה נוגעים לכל מערכות ההפעלה של ווינדוס, כולל גרסאות שונות של Windows NT, Windows 2000, Windows XP ו-Windows Server 2003. פגם נוסף שהתגלה, הנוגע לשירות המסנג'ר (לא תוכנת המסרים המיידיים) של החברה המאפשר ליישומי ווינדוס לתקשר ביניהם, יטופל בקרוב. כל הטלאים מחכים לכם כאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by