ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רעב, דיוויד? 
 
 מפגן שפיות מרשים: בליין גווע בכלוב הזכוכית, להנאתכם   
 
מערכת חיים ברשת

אספסוף בזק הופיע למרגלות כלוב הזכוכית של דיוויד בליין, שלא אכל כבר 38 ימים, צעק לעברו "מה שעולה חייב לרדת" ונעלם אחרי שלוש דקות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אספסוף בזק ביקר אתמול את הקוסם דיוויד בליין בכלא הזכוכית שלו. בליין, כאמני רעב מהתקופה הוויקטוריאנית, כלא את עצמו בכלוב זכוכית תלוי (ליד גשר לונדון, למתעניינים), שם הוא מרעיב את עצמו להנאת הצופים בבית. תוכניתו היתה להימנע ממזון למשך 44 ימים, וכעת הוא נמצא בשבוע האחרון – והקריטי ביותר – לתקופת ההרעבה שלו.
 
 
אספסוף הבזק, מופע של ספק מחאת רחוב ספק הגיג פוסטמודרני שהחל לתפוס תאוצה מאז שנולד בניו יורק, כולל הופעה פתאומית של המון באתר מסוים והתפוגגות זריזה, לרוב לאחר פעילות תמהונית כלשהי. את ההוראות להתאספויות האלו מקבלים המשתתפים באימייל.

בליין הגווע צפה בכ-100 משתתפים שהופיעו לפתע ב-7:44 בבוקר למרגלות כלא הזכוכית של בליין. על כל אחד מהם היה "להביט מעלה, להחזיק את הטלפון הסלולרי, לתת לו לצלצל כדקה ואז לצעוק 'מה שעולה חייב לרדת!' במשך שתי דקות, ואז להיעלם במהירות", כמו שתיאר את זה אחד המשתתפים. לפי דיווח אחר, המשתתפים נופפו גם בפרטי מזון, בעיקר המבורגרים ושוקולד, ואז התפוגגו ב-7:47.

"זה היה מאוד סוריאליסטי" , אומר המארגן פיטר באולס, DJ בן 23 מצ'למספורד. אגב סוריאליזם, רופאים שבודקים את השתן של בליין מדי יום (?!) אומרים שהוא החל לגלות סימנים גופניים של גוויעה מרעב. הוא נראה מעט תשוש לפני שהאספסוף הופיע, אבל בסיום הופעת הרחוב שלהם הוא נעמד ונופף להם בידו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by