ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גברי לוי: גנדלר ימשיך גם בקמפיין הבא 
 
 רובין בודק את היריבים. 5-3-2 זה טוב לברזילאים   
 
אסף גנדלר, גיימר

למרות הופעה מכובדת של יוסי רובין, אשר ניצח שלושה אלופי מדינות במשחק הכדורגל פיפ'א 2003, לא הצליחה ישראל לעבור השנה את שלב הבתים ולהגיע לשלב ההצלבה באליפות העולם במשחקי מחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי רובין, אלוף ישראל בפיפ'א 2003, הציג היום יכולת טובה מאוד בזירת המשחקים של אליפות העולם, בעת שניצח את אלופי וייטנאם, צ'כיה ואנגליה. למרות זאת, הפסיד רובין לאחר משחקים צמודים לאלוף הולנד ולאלוף ספרד, ולא הצליח להעפיל לשלב ההצלבה המתקדם.

המשחק הראשון של יוסי שוחק כנגד היריב הוייטנאמי. יוסי שיחק במדי ארגנטינה במערך של 3-5-2, והויאטנאמי שיחק במערך של 4-1-2-1-2 במדי ברזיל. כבר מהרגע הראשון תקף יוסי ללא הפסקה את היריב. הוייטנאמי, מצידו, ניסה להכות את ישראל בהתקפות מתפרצות, שלא זכו להצלחה. 20 דקות לתוך המשחק הגיע השער הראשון. יוסי פרץ מימין עם באטיסטוטה, הרים לרחבה, וקרספו הארגנטינאי כבש. 1-0 היסטורי לישראל באליפות העולם במשחקי מחשב.

לאחר השער הראשון, נחתו השערים בצרורות על הויאטנאמי. 3-0 במחצית, ו-6-0 בסיום המשחק. מכיוון שהמשחקים שוחקו בשיטת הבתים (שני משחקים כנגד כל יריב), המשיך יוסי למשחק שני רצוף נגד הוייטנאמי, בו ניצח זה בתוצאה 10-3. בסך הכול, ניצח יוסי את הויאטנאמי בהפרש שערים של 16-3.


המשחק הקשה ביותר: ישראל-הולנד

אבל המתח בבית הישראלי רק התחיל, וליוסי חיכו יריבים חזקים הרבה יותר. באותו הבית שובצו גם אלוף הולנד (מקום שני באירופה), אלוף ספרד המצוין וסגן אלוף אנגליה. שאר הנבחרת הישראלית עודדה את יוסי ללא הפסקה מהמשטח, והביטה מקרוב במתח עצום במשחקים המרתקים.

המשחק השני, והקשה ביותר, שוחק כנגד אלוף הולנד. ההולנדי המכונה 'אומנירוקט', נחשב לשחקן מקצועי אשר משתתף וזוכה באופן קבוע בתחרויות ברחבי העולם. המשחק הראשון כנגד ההולנדי התחיל בבליץ של ההולנדי, שהצליח לכבוש שני שערים בפריצות מהאגפים. יוסי לא נכנע, והשווה עד המחצית ל-2-2.

עם פתיחת המחצית לחץ אומנירוקט שוב, ועלה ל-4-2 בעזרת פריצה של אחד על אחד מול השוער ומסירה קרקעית נוספת מהאגף. יוסי הוכיח שוב אופי עקשן, והשווה ל-4-4 בעזרת הרמות מהאגפים. בדקה ה-90 היכה שוב חוסר המזל בנבחרת הישראלית, בעת שאומנירוקט חטף כדור בשניות האחרונות מ-35 מטר, והבקיע במתפרצת. בסך הכל, 5-4 להולנדי במשחק הראשון.

במשחק השני כנגד ההולנדי פתח רובין בלחץ על כל המגרש, והצליח לעלות ל-2-0 מפתיע כנגד אחד היריבים החזקים באליפות. אבל אומנירוקט לא נשבר, חזר ל-2-2 ול-4-2. ניצחון 9-6 בסך הכול להולנדי, שהמשיך בהמשך לניצחון על כל היריבים בבית.

המשחק השלישי היה משחק שיוסי ידע כי אסור לו להפסיד – משחק כנגד סגן אלוף אנגליה. יוסי הפסיד במפתיע במשחק הראשון בתוצאה של 4-3, אולם הצליח להתאושש, החליף קבוצה מנבחרת ארגנטינה לנבחרת ברזיל, וניצח במשחק השני מול האנגלי בתוצאה מדהימה של 5-0. בסך הכל 8-4 נגד האנגלים, תוצאה שנבחרת ישראל בכדורגל היתה חותמת עליה ברצון רב.
 
 
המשחק המכריע: ישראל מפסידה לספרד

כעת הגיע המשחק המכריע ביותר של יוסי, כנגד היריב הספרדי המצוין, אשר לא הפסיד עד לאותו הרגע באף משחק. רגע לפני השריקה, אמר אלוף אנגליה כי שני השחקנים הם שחקנים מצוינים, אולם יוסי טוב יותר והעריך כי הספרדי ינוצח בהפרש צמוד.

שריקת הפתיחה נשמעה, והספרדי הצליח להפתיע במתפרצת ל-1-0. יוסי השווה ל-1-1, והספרדי שוב עלה ל-2-1. יוסי הוכיח שוב אופי עקשן והשווה ל-2-2 במחצית. הנדנדה המשיכה במחצית השניה עד לסיום המשחק, בתוצאה של 4-4 בין ישראל לספרד.

כעת עמד להתחיל המשחק השני והמכריע מול הספרדי, אשר יקבע את זהות העולה השני (מלבד ההולנדי) לשלב הבא באליפות העולם. המשחק התחיל בשער של יוסי, מהרמה מהאגפים. הספרדי, אשר זיהה בשלב זה את חולשתו המרכזית של יוסי, החל להרים שוב ושוב קרנות מהאגפים. בדרך זו, הצליח הספרדי להבקיע ארבעה שערים ולנצח 5-2 ו-9-6 לספרד בסיום שני המשחקים. המשחק האחרון כנגד אלוף צ'כיה היה לפרוטוקול בלבד, ובו ניצח יוסי בתוצאה הכוללת של 8-4.

בסך הכול, מדובר בהופעה מכובדת ביותר לאלוף הישראלי, שהצליח באליפות בינלאומית ראשונה לנצח שלושה אלופים אירופאים ולהגיע למקום השלישי מתוך שש נבחרות בבית זה. היתרון הגדול של יוסי במשחקים אלו היה המערך ההתקפי המיוחד של 3-5-2, מערך שלא נהוג לשחק בו באליפות זו. חולשתו העיקרית, שבאה לידי ביטוי בהפסד לספרדי, היתה הקרנות – והספרדי הצליח לגלות חולשה זו ולהעפיל לשלב הבא. בסיום המשחקים אמר יוסי: 'נהניתי מאוד מהמשחקים, אשר שוחקו ברמה הגבוהה ביותר. אני מקווה שלא אכזבתי אף אחד, לפחות אני יודע שברמה האישית אני לא מאוכזב, מכיוון שנתתי את כל מה שיכולתי. הבית היה קשה והגיע לאלוף ספרד והולנד לעלות. חוץ מזה, נהניתי כאן כל כך שאני לא מתכוון לאפשר לאף אחד אחר לנסוע – אני כבר מתחיל להתאמן שוב על הדמו של פיפ'א 2004 לקראת השנה הבאה'.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by