ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חתום למען שחרור רון ארד (וקבל שיזוף חינם!) 
 
 
אורן הוברמן

חברת "נאטורפיל" מבטיחה לכל משתתף בעצרת התמיכה ברון ארד "שיזוף חינם". בדיחה? ממש לא; הרבה רצון טוב (וקצת על עסקים)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ומה עם הסרת שיער בלייזר לחד-הוריות?
 ומה עם הסרת שיער בלייזר לחד-הוריות?   
גולשים רבים קיבלו השבוע לתיבת-המייל שלהם מכתב מוזר במיוחד. בניגוד לספאם הרגיל, הפעם מדובר בהזמנה לעצרת התמיכה למען רון ארד שתתקיים השבוע.

לא היינו מטריחים אתכם להגיע עד לכאן אם היה מדובר בהזדמנה רגילה. הפעם, שימו לב, זכיתם בהזמנה אישית מטעם חברת "נאטורפיל", מרכז רפואי פרטי המתמחה בטיפולים אסתטיים.

בתוך ההודעה, תוכלו למצוא את הטקסט הבא: "רשת מרכזיים רפואיים נאטורפיל נאבקת עם משפחת ארד להחזרת רון ארד הביתה. הצטרף עימנו למאבק לשחרורו של רון ארד". מתחת לכיתוב, מופיעה תמונו של ארד ולינק לאתר המחאה שהוקם עבורו לאחרונה (לאור פרשיית דיראני, ולציון 17 שנים מיום העדרו).

והנה הפאנצ' ליין: "כל מי שמגיע לעצרת מקבל שובר שיזוף חינם" מבטיחים לכם בנאטורפיל (מילה במילה). קחו אוויר וקראו שוב את השורה האחרונה. כל שעליכם לעשות בכדי לקבל שיזוף חינם(!) הוא להגיע לעצרת ולהפגין מעט תמיכה, וזהו, הצבע כבר עליהם.

בראיון ל"חיים ברשת" מוכיח לנו מנכ"ל החברה, ניסים חסון, שהמציאות מופלאה היא מכל דימיון.
 
מדובר במכתב אמיתי?
"כמובן! אני חושב שהנושא של רון ארד זה משהו שצריך לעשות המון הדים, וזה נושא שאני קשור אליו מאוד. הייתי בעברי איש חיל האוויר, ואפילו בתור ילד הוא היווה עבורי סמל ישראלי גדול מאוד. אפילו קוראים לי ניסים רון חסון, לא על שמו, אבל זה דוגמה לכמה אני קשור אליו, ואני מרגיש שהוא נשכח"

והיוזמה באה ממך.
"כן. היום אני ממנכ"ל את "נאטורפיל", והחלטתי שיכול להיות שיש לי כח גדול של מטופלים ואנשים שמכירים את החברה, וכולם יכולים לתרום לזה לכך שרון יחזור הביתה".

היו תגובות?
"המון אנשים מתקשרים. התגובות ממש חיוביות".

אני מקווה שמשפחת ארד מעריכה את המאמצים.
"זה מתואם עם המשפחה. גם הם אמרו לי שכל מה שמחזק את המאמץ להחזרת רון הביתה הוא מבורך"

אז מה הקטע בעצם עם השיזוף חינם?
"אני תורם שיזוף חינם לכל מי שיגיע לעצרת. אני חושב שזה יכול לקדם את הנושא לפחות מבחינה ציבורית. אני תורם פה מכיסי ומזמני לכל אדם שמזדהה עם רון ארד, לפחות אצלי בקליניקות. כל טיפול שיזוף עולה בסביבות ה- 70 שקלים, זאת גם הוצאה כספית לא קטנה"

יש שיגידו שמדובר במסע פרסום שקצת רוכב על הנושא.
"זה עצוב לי שאנשים רואים את זה ככה. אני עושה את זה מטוהר אמיתי. אתה יודע לכמה אנשים סידרתי עבודות בטלמרקטינג בחברה? לכמה מצאתי עבודה? אני מנסה לעשות טוב לאנשים עם מה שאלוהים בירך אותנו בו".

אה.
"מי שרואה בזה קוריוז שיהיה לו לבריאות. אני יודע שאני מטוהר מידות, אני מאמין שקהילת העסקים צריכה לתרום. אני בכלל איש עם המון אמונה, ואני אהיה בעצרת, ואני בא עם קבוצת דיילות שיחלקו את השוברים. אני רוצה הדים כמה שיותר חזקים למען המטרה העילאית הזאת של להחזיר את רון הביתה".
 
ממשרדו של עורך הדין של משפ' ארד, עו"ד אליעד שרגא, נמסרה התגובה הבאה: "אנחנו מארגנים את האירוע אבל לא מכירים את העניין הזה, זה לא נעשה דרכינו, ואנחנו לא שותפים לכל הסיפור"

בכל מקרה, מערכת חיים ברשת ממליצה לקוראים להגיע ולהפגין נוכחות בעצרת, ולו רק בכדי להביע תמיכה במשפחה. רגישות, כידוע, לעד תהיה השחור החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by