ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סיפורה של חלאת רשת 
 
 
מערכת חיים ברשת

דאגלאס לינדסל בן ה-64 עשה סייבר עם בנות 13 ו-14, ניסה להיפגש איתן ואפילו לחטוף אותן למטרות החולניות שלו. בחמש השנים הקרובות הוא יחשוב על זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני פחות מחודש הודיעה MSN העולמית על סגירת חדרי הצ'ט שלה בגלל שהיוו כר פעולה נוח לפדופילים, והנה השבוע אנחנו מקבלים דוגמא חיה ומרשעת של פדופיל רשת שכזה. דאגלאס לינדסל, בן 64, הוכנס לכלא לחמש שנים בעקבות ניסיונו לחטוף נערה בת-עשרה, אותה פגש בחדר צ'ט של MSN בבריטניה.

לינדסל, שפעל בבריטניה במהלך השנים האחרונות, ניהל תכתובת "מינית בתכלית" עם 54 ילדות בריטיות ועוד 19 מחוץ לבריטניה, והכין פרופילים מינים בוטים של 20 מהילדות האלה. את השיחות ניהל כשהוא מתחזה לנער בן-עשרה.

עם שתיים מהילדות שהונה ניסה לינדסל להיפגש, האחת מהן בת 13 והשנייה בת 14. שתי הילדות, אותן ניסה להכניס למכוניתו, ברחו ממנו כשגילו כי הנער איתו שוחחו הוא גבר מקשיש.

"ללינדסל היתה שיטה של פגישה, שיחה ומשיכת נערות צעירות מתוך מטרה ברורה לפגוש אותן ולתקוף אותן מינית", אמר הבלש כריס וואטס לסוכנות רויטרס. "הוא היה אובססיבי ברדיפתו אחר נערות קטינות, והוא המשיך ליצור איתן קשר דרך אפיק בכבלים שסיפק קשר אימיילים, גם אחרי שהחרמנו את מחשבו".
 
 
לינדסל הורשע לאחר שהודה כי ניסה לחטוף ילדה בת 14 וכי ניסה להפריע לחקירה נגדו בכך שביקש מכמה מקורבנותיו למחוק את התכתובות שלהן עמו. הילדה שבעטיה נכלא לינדסל אמרה כי אפילו לא מסרה לו פרטים רבים מדי, אבל אפילו המעט שנתנה הספיק לו כדי לעקוב אחריה מתוך מטרה לחטוף אותה. "לא נתתי לו את מספר הטלפון שלי או משהו כזה", אמרה בראיון שפורסם על ידי המשטרה, "אבל אמרתי לו מה צבע התלבושת האחידה שלי ודברים כאלה. אחר-כך המשטרה אמרה לי שהוא הלך לאתר האינטרנט של בית הספר שלי ומצא את בית הספר שלי במפות באינטרנט. הוא בטח ניסה למצוא אותי", סיימה.

ומה נותר לומר, אלא שתיזהרו שם בחוץ, ותזהירו את מי שצריכים להיזהר, כי אפילו שהאינטרנט מגניב, מסתובבים בו כמה אנשים מסוכנים להפליא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by