ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבחן הקוארדינציה הגדול 

מבחן הקוארדינציה הגדול

 
 
הילה בקמן

בואו לבדוק האם המחשב גרם לכם נזק בלתי הפיך, אם כמות האלכוהל שאתם שותים תרושש אתכם, אם המפורסם האהוב עליכם נעצר אי פעם או אם צריך לנשק מישהו שפגשתם בבלגיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נזק בלתי הפיך?

מבחן קוארדינציית העין-יד בוחן את הכישורים המוטוריים והויזואליים בקרב אנשים שמבלים פרקי זמן ממושכים מול המחשב. מחקרים מצביעים על כך ששימוש ממושך במחשב עלול להשפיע באורח רציני על ההתמצאות הויזואלית והיכולת המוטורית העדינה. אם השגתם תוצאות עלובות במבחן, גשו לאלתר לרופא המשפחה שלכם.
 

אלף נשיקה ונשיקה

 
אנו, הישראלים בלבאנט, מאחר שאנו חיים בסביבה שבה אין דין ואין דיין על הלכות נשקנות, לא אחת נקלעים למצבים מביכים עת אנחנו פוגשים באירופאי מאולף, וניגשים לקבל את פניו או לחתום את הפגישה אתו בנשיקה. קורה שהלחי שלנו נשארת תלויה באוויר יבשה, מצפה לשווא ללחלוחית, או ששפתותינו מנשקות אוויר, במקום שבו אמורה הייתה להיות לחי אירופית מתמסרת. המדריך להלכות הנשקנות של חברת בליסטקס, ישים קץ למבוכה וילמד אתכם את מי נהוג לנשק, באיזו לחי מתחילים ומתי מפסיקים לנשק במדינות אירופה השונות.
 

על כל שאלה תשובה

 
Notes & Queries, החל כטור שבועי ב- Guardian, שמזמין את קוראיו לשלוח שאלות ביזאריות ואיזוטריות ולענות עליהן. הטור צבר עדת מעריצים, קובץ לשישה ספרים ועובד לסדרת טלוויזיה ב- BBC. עכשיו הוא גם באינטרנט. כאן תמצאו הרבה תשובות לשאלות כגון למה המים רטובים, לאן הולך השומן כשמאבדים אותו, למה לגברים יש פטמות ולמה עצב מייצר דמעות.
 
 

שיכור ותפרן

 
מהי כמות האלכוהול שצרכתם בכל ימי חייכם וכמה זה עלה לכם? אם המחשבה הזאת מטרידה אתכם, אולי כדאי שתשתו משהו, או שתבדקו בעזרת ה-Drink-o-Meter שיפשט את הנתונים המספריים לכמות אמבטיות שהייתם יכולים למלא ולכמות מכוניות פרארי שהייתם יכולים לרכוש בכסף הזה.
 

רגע, זה לא ההוא?

 
עשרות תמונות של סלבז שסרחו מדגמנים מעצר אחרי שנתפסו על ידי אוכפי החוק, וסיפורי מעצרם. מעניין לצפות במגוון התגובות לאותם סרטים לא מתוסרטים שנאלצו לעבור: שוויון נפש (קיאנו), זחיחות (מת'יו מקוני, מיקי רורק), הלם (לארי קינג), רחמים עצמיים (ניק נולטה) ועוד.
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by