ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
להסרת התביעה נא לחץ Shift 
 
 
מערכת חיים ברשת

יום אחד בלבד לקח ל-SunnComm כדי לחזור בה מאיום התביעה על הסטודנט שגילה לעולם הגנת התקליטורים שלה לא יעילה מפני מקש ה-Shift

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במה שנראה כנסיגה מופלאה, הכריזה חברת SunnComm (ע"ע: הרציניים) ביום ו' כי היא אינה מתכוונת לתבוע את הסטודנט מפרינסטון שחשף את ערוותה ברבים, כשפרסם מסמך המתאר כיצד ניתן לעקוף את טכנולוגיית הגנת התקליטורים המחוכמת, בעזרת לחיצה על מקש ה-Shift.

מדובר גם בנסיגה מהירה במיוחד, שכן רק ביום הקודם (ה') הכריזה החברה כי דוקטורנט המחשבים מפרינסטון, ג'ון הלדרמן, הוציא מסמך מטעה אשר יכול להיחשב כפשע. החברה הודיעה כי היא שוקלת להגיש תביעה אזרחית כנגד הלדרמן תחת חוק ה-DMCA ולשכנע תובעים פדרלים להגיש נגדו גם אישומים פליליים.
 
 
יו"ר SunnComm, פיטר ג'ייקובס הודה כי האיום בהגשת תביעה היה טעות, אולם סירב לגלות מה היו הסיבות שהביאו אותו להתקפלות המפוארת מהכרזתו מהיום הקודם. לאתר CNET הסכים ג'ייקובס לומר: "כשסופת הברקים שככה והייתה לנו הזדמנות להתייעץ במספר גורמים (ביניהם צרכנים, יועצים ובעלי מניות) קיבלתי תמונה שונה כיצד עלינו לפעול לפתרון הנושא".

הלדרמן, סטודנט המחשבים האחראי על פרסום המסמך, אמר ביום ו' כי הוא "בטוח לחלוטין שהמסמך לא מפר את חוק ה-DMCA, אך אני שמח שהם החליטו לזנוח את הנושא".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by