ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יקר לנו, 630 מיליון דולר 
 
 טוב, זה לא שאין תחליף או משהו   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט לא רוצה לשלם על פטנט שהפרה, אז ייתכן שבקרוב נהנה כולנו מדפדפן נטול פלאש ויכולות מולטימדיה אחרות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ייתכן כי בקרוב יהפכו דפדפני האינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט לסיוט גלישתי מהלך, נטול יכולות מדיה שונות כמו צפייה בסרטוני פלאש. הדבר הזה יקרה אם בית המשפט יקבל את בקשתה של חברת Eolas ויוציא צו שימנע ממיקרוסופט לשווק את הדפדפן שלה בגרסתו הנוכחית, המשתמשת בפטנט של Eolas כדי לשלב את יכולות המולטימדיה בגלישה.

בקשת צו המניעה מגיעה כחודשיים לאחר שחבר מושבעים פדרלי קבע כי מיקרוסופט הפרה את הפטנט של Eolas ושילבה אותו בדפדפן שלה בניגוד לחוק. חבר המושבעים קבע כי על מיקרוסופט לשלם לתובעת סכום של כחצי מיליארד דולר, וכמובן שאילץ את הגייטסים לשלם מעכשיו על המשך השימוש בטכנולוגיה האמורה.

במיקרוסופט החליטו לערער, ובינתיים ממשיכים בעסקים כרגיל. במקביל הודיעו בענקית התוכנה כי אם אכן יקרה הגרוע מכל ופסק הדין הקודם יאושר גם בערכאות העליונות, ישונה הדפדפן, ומפתחי אתרים ייאלצו לעבוד מעט קשה יותר כדי לאפשר לגולשיהם את התענוג הויזאולי והקולי הרגיל.
 
 
כאמור, עכשיו נמאס לחברים ב-Eolas והם החליטו לבדוק עד כמה עמיד הבלוף של מיקרוסופט. "אם הם לא ישלמו לנו על הפטנט על פי הרשיון, אז שלא ישתמשו בזה", אמר מרטין לואק, אחד מעורכי הדין המוצלחים של Eolas.

במיקרוסופט לא מתכוונים לשלם. "הרעיון שנשלם יותר מ-630 מיליון דולר כדי להפטר מקליק אחד של העכבר בחלק קטן מהאתרים הוא לא משהו שאנחנו הוגים בו", אמר דובר החברה מייקל ווולנט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by