ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
היפטר מספאם מייד – שאל אותי כיצד 
 
 
מערכת חיים ברשת

אתר Download.com הסיר לינק של תוכנת אנטי-ספאם בעקבות תלונות גולשים לגבי יצרני התוכנה, אשר למרבה החוצפה פרסמו אותה בעזרת ספאם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר ההורדות הפופולרי Download.com של רשת CNET הסיר אמש לינק להורדה של תוכנת האנטי-ספאם Spam Remedy v2.3 Pro, בעקבות תלונות גולשים לגבי יצרני התוכנה, אשר למרבה החוצפה פרסמו את המוצר בעזרת משלוח ספאם.

באתר הרג'יסטר שמביא את הסיפור לא כל כך מופתעים מהעניין, ויודעים להביא דוגמאות של חברות אנטי-ספאם דוגמת MailWiper ו-SpamArrest, שגם הן נתפסו מפרסמות את מוצריהן בספאם. אולם Spam Remedy לקחו את זה רמה אחת למעלה. היצרנים טענו כי המוצר שלהם זכה לחמישה כוכבי איכות של ארגון GSDU (האיגוד הגלובלי למפתחי תוכנה). הבעיה היא שלא קיים כזה ארגון.
 
 
מסתבר כי לחברה אין אתר רשמי משלה וכי היא עוסקת בהפצת המוצר בדרכי-ספאם חמקמקות. ישנם כ-1490 תצפיות של החברה ב-NANAS, קבוצת דיון העוקבת אחר ספאם. אנשים שאכן ניסו את המוצר מתלוננים כי מדובר במוצר רע במיוחד, בעוד יש אלו החושדים כי בכלל מדובר בתוכנה אשר פותחת את הפרוקסי של המחשבים שעליהם היא מותקנת לצורך הפצת ספאם (אין לכך הוכחות עדיין).

לעומת זאת, האנשים שעומדים מאחורי המוצר בהחלט עוסקים בספאם. הנה דף של מי שטוען כי החברה זייפה את כתובת האי-מייל שלו על מנת שלא יוכלו לאתר את עקבותיה. באותה תקופה התוכנה הוצעה ע"י חברות הספאם Securediscounts.com ו-Siliconparadise.com, אשר כיכבו ברשימות האנטי-ספאם.

ברג'יסטר יודעים לספר גם על אדם שעשה חיפוש בגוגל על מספר הטלפון שהופיע באחד מדפי הקשר הקודמים של המוצר הוביל לחברת פורנו המוכרת מנויים לאתר בעל השם המלבב "Nice Virgins" (בתולות נחמדות).

כך שלמעשה מסתבר כי החבר'ה שעומדים מאחורי Spam Remedy הם לא רק אנטי-ספאמרים ששולחים ספאם, אלא למעשה מדובר בספאמרים שמוכרים תוכנת אנטי-ספאם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by