ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לידיעת הגולש אבי רצון 
 
 לספאם חוקים משלו   
 
רויטרס

אוהד בייסבול מתוסכל הפיץ ספאם שבו הוא האשים עיתונאים ואנשי הנהלת הקבוצה כי הם מושחתים. לפי החוק האיש צפוי לעונש של עד 471 שנות מאסר בפועל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכני FBI עצרו בקליפורניה אוהד מתוסכל של קבוצת הבייסבול "פילדלפיה פיליז" באשמת פריצה למחשבים ושליחת אלפי אימיילים-זבליים (ספאם) לעיתונאי ספורט בשני עיתונים בפילדלפיה, כך מסרו אמש (ד') מקורות רשמיים.

אלאן אריק קרלסון, בן 39, נעצר ביום שלישי בביתו שבגלנדייל, פרבר של היר לוס-אנג'לס והואשם בעבירות של האקינג, פיברוק כתובת להחזרת המכתב, שיגור מתקפת ספאם וגניבת זהות עבור כתובת אי-מייל מזוייפת, כך נמסר ממשרד התובע הכללי. האיש שוחרר בערבות על סך $25,000 ונאסר עליו להשתמש באינטרנט.
 
 
קרלסון צפוי לעונש שיכול להגיע עד ל-471 שנות מאסר בפועל ולקנסות על סך 117.25 מיליון דולר. (יש לציין כי העונש הקבוע בחוק על אונס או רצח הם נמוכים בהרבה, מה שגורם לחשוב פעמיים על הגיון מערכת המשפט האמריקאית).

קרלסון המתוסכל שלח את הספאם לאור כישלונה של קבוצת ה-Phillies אותה הוא אוהד. למרות עונה יפה מאוד, לא הצליחה הקבוצה לזכות בשום מקום משמעותי באליפות ליגת הבייסבול.

הספאם שאותו שלח האיש הכיל ביקורת נוקבת על הנהלת הקבוצה ועל העיתונות. אחד מהמכתב הכיל את שורת הכותרת "עיתונות פילדלפיה המושחתת מותירה את הקבוצה במרתף", כך על פי כתב האישום. קרלסון השתמש בכתובות אימייל למענה, השייכות לכתבי ספורט בעיתונים "Philadelphia Inquirer" ו-"Philadelphia Daily News".

מכיוון שחלק גדול מאוד מכתובות האימייל שאליהן נשלח הספאם היו שגויות, חזרו אלפי הודעות אל תיבות הדואר של אותם עיתונאים, וחסמו לחלוטין את שרתי הדואר עליהם אוחסנו חשבונות אלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by