ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל הכבוד בילי בוי 
 
 
רויטרס

מכתב של בלש קנדי מיואש לאיש העשיר בעולם הניב שיתוף פעולה בין מיקרוסופט למשטרת טורונטו ולפיתוחה של תוכנה חדשה למאבק בפדופיליה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ולמרות שלפעמים זה ממש קשה, הבוקר נתחיל דווקא בפרגון אמיתי וכנה לביל גייטס. מסתבר שלאיש הכי עשיר בעולם יש הובי חדש שהוא התחיל להשקיע בו כסף: פורנוגרפיית ילדים, או ליתר דיוק, המאבק בתופעה.

מיקרוסופט ומשטרת טורונטו עוסקות בימים אלה בפיתוח תוכנה שתסייע למשטרה לחקור את דרכי ההפצה של פורנוגרפיית ילדים על האינטרנט, כאשר השאיפה היא להריץ גרסת עבודה ראשונית של התוכנה עד תום החודש.
 
 
התוכנה אמורה לאגור עותקים של כל התמונות שהמשטרה מוצאת, ולערוך מהן מאגר מידע בר-חיפוש על מנת לסייע למצוא קווי דמיון משותפים בין מקרים שונים. התוכנה גם יכולה לנתח את התמונות ולסווג את אלו שהן אכן פורנוגרפיית ילדים, ובכך להביא אוטומציה לפעולה שעד כה גזלה זמן רב של עבודה מהשוטרים.

הכל התחיל בבלש הוותיק פול גילספי ממשטרת טורונטו, אשר בתום אחד מימי העבודה היותר נוראיים, אי-שם בחודש ינואר, החליט לשלוח מכתב בקשה לביל גייטס, כדי שזה יעזור להלחם בתופעה. "למען האמת בכלל לא ציפיתי לתשובה. אפילו לא שמרתי את האימייל", אמר גילספי.

עד עתה השקיעה מיקרוסופט קנדה למעלה מ-$450,000 בפרוייקט התוכנה, אשר החל בחודש פברואר, כאשר אין בחברה הערכה מה תהיה העלות הסופית שלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by