ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לשיר כמו נינט 

לשיר כמו נינט

 
 
אהוד קינן

מכונת קריוקי, היפוך העברית, לבדוק את המהירות האמיתית של הגלישה ומשחק עם כדורים צבעוניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכנות השבוע – Karaoke Master

 
אם אתם רוצים להפוך למפורסמים ולמכור פלטינה בין רגע, בדומה לנינט טייב וחבריה, כדאי להתחיל מהבסיס, אימונים בשירה. התוכנה הבאה, ששלח לנו בר קדם, היא נגן שירים המשמש כמכונת קריוקי למחשב.

היא תומכת בקבצי מוזיקה מסוג WAV ,MIDI ו-MP3. לאחר שתפתחו שיר, תתבקשו לפתוח את קובץ המילים שלו. מדובר בקובץ טקסטואלי (עם הסיומת kmlf) המכיל מידע לגבי כל שורה, והזמן מתחילת השיר בו היא תופיע על המסך. ודאו שקובית ה-Lyrics מסומנת והתחילו לנגן. מילות השיר ירוצו למטה במקביל לזמן שתשמעו אותן מהרמקולים ותוכלו להתחיל לשיר. את קבצי המילים תוכלו להוריד מאתר הבית של התוכנה. כרגע המאגר שם די נמוך, אבל אם תערכו שירים בעצמכם (בעזרת התוכנה) תוכלו לשלוח את הקבצים ולאט לאט יבנה שם מאגר גדול.
 
על מנת לערוך קובץ כזה, יש ללחוץ על העפרון. בחלון העריכה, לחצו על כפתור ה-eject, ובחרו שיר. בזמן שתנגנו אותו ירוץ שעון מצד ימין. בתחילת המשפט לחצו על Start בסופו על Finish, כתבו אותו (אפשר גם בעברית) בשורה או שתיים ולחצו על enter line. לאחר מכן מצד ימין תופיע רשימה של כל המילים לפי החלוקה שלכם. בצעו שמירה ובחרו שם זהה לשם השיר שתוכלו למצוא אותו אחר כך.
 
גירסה: 1.0
רישיון: חופשי
גודל: 2.42mB

הורידו כאן
 
 

בדיקת מהירות – SpeedTest

 
אם עזבתם את החיוג המיושן למודם, והתחברתם לאינטרנט המהיר, תוכלו כמובן לגלוש מהר יותר, לקרוא אימייל מהר יותר ולהוריד שירים וסרטים (חוקיים כמובן). כדאי מדי פעם לבדוק שהחיבור אכן תקין ואין תקלות, ובאותה הזדמנות גם לראות את הביצועים האמיתיים של הגלישה ולא לדעת את המהירות "על הנייר".
 
התוכנה הבאה מאפשרת לכם בעזרת גרף צבעוני להשוות את מהירות הגלישה לאתרים ומחשבים שונים. הכניסו כתובת איי פי של חברכם, או כתובת של אתר אינטרנט, נסו להתחבר, ומיד יעלה גרף שיציג את מהירות החיבור. אפשר לנסות להתחבר לכמה אתרים, כי אם באחד יש עומס זה ישפיע גם על המהירות שלכם.
 
גירסה: 1.3
רישיון: חופשי
גודל: 1.1mB

הורידו כאן
 

גירסה חדשה להפוך על הפוך

 
כל מי שמשתמש במחשב ודאי נתקל בתופעה של בעיות שפה. מתחילים לכתוב טקסט שלם, מביטים רק במקלדת, וכשמרימים את הראש, הכל כתוב באנגלית. תוכנת הפוך על הפוך פותרת את הבעיה ועל ידי לחיצה על מקש אחד מחזירה את הטקסט המוקלד למצב בו הוא היה אמור להיות. היא יודעת גם להפוך עברית שהועתקה מהאינטרנט ויצאה הפוך.
 
השבוע יצאה לה גירסה חדשה ומשופרת. החידוש הטוב ביותר שלה, הוא התמיכה בחלונות XP וחלונות 2000. בחלק מהמחשבים בהם מותקנת אחת ממערכות ההפעלה החדשות הללו, היו בעית תמיכה בתוכנה. בכל נסיון להפוך טקסט משפה לשפה, היו חוזרים סימני שאלה במקום אותיות או ג'יבריש. בגירסה הנוכחית זה תוקן. מלבד זאת, הביצועים שלה מהירים יותר, גם עבור טקסטים ארוכים במיוחד. נוספה גם האפשרות לקבוע שהתוכנה תעלה אוטומטית בהפעלת החלונות.
 
גירסה: 4.0
רישיון: חופשי
גודל: 1.6mB

הורידו כאן
 

שחקו אותה – Hot Lines

 
המשחק הבא מבוסס בעיקר על תכנון מראש. המטרה בו היא להעלים כמה שיותר כדורים כמובן. זה נעשה על ידי צבירה של לפחות חמישה כדורים בעלי צבע זהה בטור או בשורה. כדאי לנסות לאסוף יותר מחמישה בשביל לקבל יותר נקודות ובונוסים, ואפשר לאסוף עד תשעה. בכל תור מצטרפים להם ללוח עוד כדורים במקומות וצבעים אקראיים. אחרי כן ניתן להזיז בכל פעם כדור אחד בלבד. ניתן לבין כל שתי משבצות שתבחרו ברחבי הלוח, אבל רק בתנאי שיש מסלול פנוי אליו ללא דילוגים מעל כדורים אחרים וללא תזוזות באלכסון.
 
גירסה: 1
רישיון: חופשי
גודל: 1.72mB

הורידו כאן
 
יש לכם תוכנה פייבוריטית? רוצים לשתף את קוראי "תוכנות השבוע" בתוכנה שאי אפשר לחיות בלעדיה? כתבו לנו או בקרו בפורום התוכנות של נענע, ציינו את שם התוכנה ומדוע אתם אוהבים אותה, צרפו פרטים על עצמכם ואנו נשמח לפרסם את המלצותיכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by