ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך האינטואיציה שלכם? 
 
 
ניק שאול

פינק בלהיט הבא, הולי ואלנס מפציצה, האלי ברי מתפשטת, משחק פלאש ממכר, שירים ישראליים להורדה חינם ומבחן מהיר לבדיקת האינטואיציה שלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שימו לב לתסריט הבא: בלונדינית עמוקת מחשוף רוכבת על סוס בדרכה לפאב באמצע שום מקום. כשהיא מגיעה לפאב, עוד לפני שמגיע אליה המשקה הראשון, היא מתחילה להכות את יושבי המקום ההמומים. הדרך היחידה להרגיע את הבלונדה המטורפת, מסתבר, היא לשבור לה בקבוק על הראש ולגרור אותה בפחד לכלא המקומי. הבלונדה, מאידך, מפעילה את כל קסמיה הנשיים ומצליחה להחלץ גם משם. לאן תלך? שוב, לאותו הפאב. עכשיו יש לה סיבה טובה להכות שם את כולם.

נשמע הזוי? אז ככה נראה הקליפ החדש של פינק. המפיקים יצאו מנקודת הנחה שכל מה שגברים אוהבים זה מחשוף גדול ואלימות, והחליטו לשלב בין השניים. התוצאה, למרבה ההנאה, הוא קליפ מכות-טהור וטפשי, משהו שהיה נחשב גם במערבונים הנחותים ביותר לסצינה שעתידה על רצפת העריכה. מצד שני, מי צריך קליפ עלילתי כשיש כזה שיר ברקע?

(לצפייה)
 

הוולי וואקו!

מה הקטע של אוסטרליה, הא? אתם חייבים להודות שבתור יבשת היא בהחלט מתנהגת מוזר. מהקנגר'וס איכשהו התעלמנו. אוקי, אז המקום שורץ בחיות מגודלות המצוידות בכיסים ועושות את דרכן בעולם בקפיצות לגובה. אז מה? אירן יותר טובה? מקום הנשלט בידי מנהיגים המכנים עצמם בכוונה תחילה "חומינים" זה יותר הגיוני? בהחלט לא, אבל עם אלו, לזכותם יאמר, עוד ניתן להתמודד. כשמדובר באוסטרליה, הדבר בעייתי הרבה יותר. אנחנו לא מדברים הפעם על הבומרנג (הם זורקים אותו, כתחביב, כשהמטרה היא לראות אותו חוזר), אלא על תופעה עמוקה וחמורה הרבה יותר.

אם יש דבר אחד שאינו נסלח, זה "שכנים-שכנים". אופרת הסבון הנ"ל מצולמת ומשודרת באוסטרליה עוד משנות השבעים, וגרוע מכל, אינה מראה כוונות להיכחד מפני האדמה לעולם (כל עוד אוסטרליה על המפה לפחות). שימו לב עד כמה התופעה חמורה: מה משותף לקיילי מינוג, דני מינוג, נטלי אימברוליה והולי ואלנס? אז ככה: כולן אוסטרליות. כולן כוכבות, וכולן, אבל כולן, השתתפו בשלב זה או אחר בחייהן ב"שכנים-שכנים".

למה? לא ברור. האם אופרת הסבון הגרועה הזאת היא הדרך היחידה להגיע לתהילה-אוסטרלית? לקנגרו'ס פתרונות.

ולעניינינו. הולי ואלנס ארוכת הרגליים, אולי אחת ההבטחות הגדולות של שנת 2002, חוזרת למצעדים בגדול. אחרי ששטפה לנו את המוח בשנה שעברה עם השיר "קיס-קיס", החליטה ואלנס לעבור לסאונד מעודכן יותר. כמו מדונה, גם ואלנס רוצה סאונד אלקטרו-פאנקי וסקסי להטריד. למרבה ההפתעה, היא דווקא די מצליחה. תנו מבט בקליפ החדש לשיר State Of Mind. האמת? היא ממש בסדר הולאנס הזאת. יחסית לאוסטרלית, אנחנו מתכוונים.

(לצפייה)
 
 

גותיקה

פסיכולוגית המתמחה בתחום הקרימינאלי (ברי) מתעוררת משינה עמוקה ומגלה את עצמה, כאילו משום מקום, באמצע מוסד-נפשי דומה מאוד לזה שהיא עובדת בו. הבעיה: הפעם היא בצד הלא נכון, כמטופלת.

ואז היא מגלה שהיא מואשמת ברצח בעלה. לרוע מזלה, כל זכרונה מהאירועים האחרונים נמחק לגמרי, כך שגם היא אינה יודעת בוודאות את חפותה. בעוד היא מנסה לשחזר את זכרונה ולשכנע את כולם שהיא חפה מפשע, כח-שטני מחליט להשתמש בה. כאילו שזה מה שהיה חסר לה.

למותחן האימה החדש הזה קוראים "גותיקה", ומככבת בו האלי ברי, שחוץ מהיותה אחת הנשים היפות בהוליווד, כוסית-על ונערת ג'ימס בונד הנוכחית, היא גם פנויה חדשה. מפיקי הסרט (שאולי הבינו את מצוקת הצופים בחורף הישראלי) דאגו גם לסצנת עירום ארוכה במקלחות-המוסד, שם תוכלו לראות את האלי בעירום מלא.

על הסרט אומרים שהוא שילוב מורט עצבים בין "הצלצול" לבין "האמת שמתחת לפני השטח", מה שנשמע מבטיח למדי. בין משתתפי הסרט תוכלו למצוא גם את פנלופה קרוז (הלטינית הלוהטת כשהיא נראת רע מתמיד).

(לצפייה)
 

פלאש

אזהרה: משחק ממכר במיוחד! (הדרכה: החליפו בין הזוגות בכדי ליצור שלישיות זהות).
 

עשה לנו את השבוע

סיפור אמיתי (ומחווה קטנה ל"פיקסאר"). שווה ביותר!
 

בקטנות

מי נתן לך רישיון ?!

הם ימשיכו לאהוב אותך עד הסוף.

מי מרים את הסבון?

בדיקת אינטואיציה: האם תצליחו לנחש מי רוצח פסיכופט ומי מתכנת-תמים?

שירים ישראליים להורדה (חוקית!) חינם (ותודה לנוקיה).

למכירה: תיקיה. כחדשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by