ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גם הניו-יורק טיימס פותח בלוג 
 
 
מערכת חיים ברשת

העורך הראשי של אתר הניו-יורק טיימס אמר כי הוא ישמח לפתוח בלוגים כחלק מהאתר על מנת להביא את הסיפור השלם של מערכת הבחירות לנשיאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם עד היום התייחסו אל הבלוגספירה כאל אוסף של עיתונאים מתוסכלים שמרשים לעצמם להגיד דברים שאף אחד לא ייתן להם לכתוב במקום "רציני", הרי שהנה בא לו מקום רציני שכזה, הניו-יורק טיימס, ומעוניין לאמץ אליו בלוגים ובלוגרים מצטיינים, כחלק מכיסוי עיתונאי. דווח של אתר CyberJournalist.net.

בוועידת הבלוגרים BloggerCon, שנערכה באוניברסיטת הרווארד בסוף השבוע החולף, נערכו דיונים אודות השילוב בין העיתונות לבלוגספירה. בדיונים השתתפו בלוגרים ואנשי עיתונות, ביניהם גם לן אפקאר, העורך הראשי של אתר ה-NYTimes.com, אשר גילה כי הוא מקווה להשיק בלוגים חדשים באתר הטיימס כחלק מהכיסוי העיתונאי של מסע הבחירות לנשיאות.
 
 
לדבריו זה יוכל להיות "מעין יומן מתמשך המתאר את ההרגשה, את הטקסטורה, האישיויות, המתחים וחלק מהדרמה של הקמפיין, הניחוחות של סיפור מסוים. בידיים הנכונות זה יכול להיות אייטם המחייב קריאה".

אפקאר אמר כי הוא מעוניין לחקור דרכים נוספות להשתמש בבלוגים, בעיקר לאור ההצלחה של "Kristoff Responds", פורום-בלוג שבו ניקולאס ד. קריסטוף, עורך טור הדעות של הטיימס, אשר עונה על אימיילים של קוראים ומעביר את "הסיפור מאחורי הטור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by