ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חד גדיא, חד גדיא... 
 
 
רויטרס

עכשיו הספקיות תובעות את RIAA, שתובעת את המשתמשים, שמורידים קבצים, שמפרים זכויות יוצרים, של אומנים שתובעים... וכו'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית האינטרנט בפס-רחב, חברת Charter Communications, הודיעה אמש (ג') כי יש בכוונתה להגיש תביעה משפטית כנגד תעשיית המוזיקה, על מנת לחסום את ניסיונותיה של התעשייה לשים את ידיה על רשימה של 150 מלקוחות החברה, החשודים בהחלפת קבצים.

צ'רטר הגישה את התביעה ביום שישי בביהמ"ש המחוזי בסט. לואיס לאחר שאיגוד תעשיית ההקלטות (RIAA) הוציא צווי זימון שמטרתם לבקש את הסגרת זהותם של כ-150 מלקוחות החברה.

"אנו מחשיבים את מערכת היחסים שלנו עם הלקוחות כאחריות החשובה ביותר שלנו. אנו ננצל את זכותנו החוקית להגן על האינטרסים הלגיטימיים שלנו ושל לקוחותינו", אמרה לרויטרס מגי בלוויל, מנכ"לית החברה.
 
 
בחודש שעבר הגישה RIAA תביעות כנגד 261 אנשים על כך שהפרו לכאורה זכויות יוצרים ללא רשות. הארגון שהגיש את התביעות במסגרת מאבקו בתופעת הפיראטיות המקוונת, אמר כי צווי הזימון החדשים הוצאו תחת חוק המילניום לזכויות יוצרים דיגיטליות (DMCA).

חוק זה מתיר לחברות התקליטים ושאר בעלי זכויות יוצרים להוציא צווי משפט לספקיות אינטרנט ולהכריח אותם לגלות את שמותיהם של משתמשים החשודים בהפצת החומרים המוגנים בזכויות ברשת האינטרנט.

"התביעה של צ'רטר היא פרוצדורלית בטבעה ועומדת בסתירה מוחלטת להצהרתה הקודמת של החברה כי היא תשתף פעולה באופן מלא עם צווי הזימון למידע על-פי ה-DMCA", מסר דובר מטעם RIAA. "צווי הזימון שהגשנו עומדים הן ברוחו של החוק והן בכתבו, כמו תמיד".

"כל זה לא משנה את העובדה שהאנשים האלה עסקו בהפרת זכויות יוצרים על האינטרנט, הם אינם אנונימיים, ספקי השירות חייבים לגלות מי הם", מסר הדובר.

ספקיות אינטרנט נוספות דוגמת Verizon ו-SBC גם הן פנו לביהמ"ש על מנת לערער על הדרך שבה מפרשת תעשיית המוזיקה את החוק, אשר ע"פ טענת החברות מפר את ההליכים התקינים, זכויות חופש הדיבור ומהווה איום על הפרטיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by