ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המשחקים שיעבירו לכם את הצום 

המשחקים שיעבירו לכם את הצום

 
 
מערכת חיים ברשת

עד שייגמר לו יום הכיפורים, אתם מוזמנים להיכנס ולנצל את המחשב שלכם לעוד חטא אחד – חטא המשחקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כבר קראתם את כל הכתבות במוספים, ראיתם את כל מה שיש לערוצים הזרים להציע ואפילו ירדתם למטה לשחק באופנים. אז מה עכשיו? איך מעבירים את השעות האחרונות שנותרו עד תום הצום ותחילת החזרה לשגרה? מערכת חיים ברשת גאה להביא לכם את המשחקים שיעבירו לכם את הצום.
 

הגם אתה פאקמן?

אם כבר חוטאים ומשחקים במחשב, אז עד הסוף. המשחק הבא לוקח את פאקמן הישן, התמים והטוב ועושה אותו פושע. בגרסה הזו אתם צריכים לאכול מנצ'יז, לברוח מהשוטרים ולעשן גראס כדי להתחיל לרדוף.

למשחק.
 
 

הרצחת וגם ירשת?

המשחק הבא דורש מכם לירות בכל דבר שזז. בנוסף, אתם צריכים גם לירות במטבעות כדי להרוויח כסף ולהיזהר שלא להפגע מהפושעים (או השוטרים הסמויים) שבאים מולכם.

למשחק.
 

כריש פטיש

אם כבר פגענו בכל מה שזז, למה שלא נרגיש איך זה להיות בצד המותקף. במשחק הבא אתם הכריש ואתם צריכים לצוד לכם צוללנים להפגת הצום. אלא מה? ברוב חוצפתם, חלק מהם מסתובבים במים עם סכין.

למשחק.
 

למה למהר, למה?

לפעמים, כל מה שצריך לעשות כדי להוריד את החטאים (וגם כמה קילו מיותרים) זה לרוץ. המשחק הבא מביא לכם את הפירוש שלו לסרט Run Lola Run ומציג שילוב של מבוך ומשחק פעולה.

למשחק.
 

משחק המשחקים

לסיום, למה לכם משחק אחד כשאתם יכולים לשחק בגרסת האונליין של גיים-בוי? באתר הבא תמצאו גרסה כזו בתוספת מגוון משחקים שיעזרו לכם להגיע לארוחה הממשכת בשלום.

למשחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by