ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ואף על פי כן, אינטרנט סלולרי 
 
 פאסה. וגם אין לזה רינגטונים   
 
מערכת חיים ברשת

לפי מחקר חדש (!) השימוש באינטרנט הסלולרי זינק פי 3 ביחס לשנה שעברה; העלייה מיוחסת לדגמים החדשים של הסלולר, שהופכים את הגלישה לנגישה יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבעיה היא שהיה יותר מדי באזז. יותר מדי באזז זה בהחלט דבר מסוכן, תסתכלו לאיפה זה הביא את הג'ינג'ר (סגוויי, בלעז). כל מיני מנהלים בחליפות שעולות כמו כלייה בשוק השחור התחילו להפיץ ש-Wi-Fi ואינטרנט סלולרי זה הדבר הבא, ובעולם הפוסט-בועתי התלהבות עושה להרגיש לא בנוח.

אבל לאט לאט מסתבר שיש תקווה. מסקר חדש, שתוצאותיו פורסמו אתמול (ה') עולה כי הגלישה באינטרנט דרך הסלולרי בבריטניה גדלה פי 3 ביחס לשנה שעברה. כך דווח ברויטרס. תוצאות הסקר, שגרמו למנהלים ברשתות סלולר לנשום לרווחה, אמדו את השימוש באינטרנט הסלולרי בחודש אוגוסט בהשוואה לאותו חודש לפני שנה.
 
 
לפי המחקר, משתמשי הסלולר הבריטים גלשו בכ-28.5 מיליון דפי אינטרנט ביום במהלך אוגוסט. מספר הודעות ה-sms שנשלחו עמד באותו חודש, כמו גם בששת החודשים שקדמו לו, על כ-55 מיליון.

העלייה מיוחסת לכניסתם לשוק של דגמים מתקדמים של סלולרים על מסכים צבעוניים ותפריטים עם אייקונים. Mobile Data Association צופה עלייה נוספת בגלישה הסלולרית. "סביר להניח שמספר גדול של סלולרים מתקדמים ייקנו כמתנות כריסמס השנה. [מדובר] בדגמים המצויידים במסך צבעוני המסוגל לספק חוויית גלישה בסלולר", אמר יו"ר Mobile Data Association, מייק שורט. הוא הוסיף ואמר כי יש גידול בשוק הורדות הרינגטונים על רקע שיפור איכויות הצליל של הסלולריים, מקבצי MIDI מעצבנים ל"תזמורת סלולרית".

סך כול עמודי האינטרנט אליהם יגלשו דרך הסלולרי צפוי להגיע ל-8 מיליארד במשך 2003. באופן לא מפתיע, האתרים הפופולריים ביותר נשארים האתרים שזכו לפופולריות מאז (וכנראה לתמיד), כמו אתרי רכילות על סלבריטאים, אתרים של סרטים וזמרים, וגם, מסתבר, אתרי חדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by