ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט? מי קונה אופיס במחירים של מיקרוסופט? 
 
 
מערכת חיים ברשת

OpenOffice, חבילת תוכנה משרדית פתוחת קוד וחינמית כמו הגיהינום, הוציאה את גרסת 1.1 שלה, שתומכת בעברית. עכשיו מחכים לגרסה 2.0 שלה, שכבר מדאיגה את הגייטסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאז הימים בהם Qtext היתה תחרות סבירה לוורד של מיקרוסופט, לא היה בשוק הישראלי שום מוצר בתחום עיבוד התמלילים, ובוודאי לא בתחום הפתרונות המשרדיים, שיהווה אלטרנטיבה לחבילת התוכנה של ביל גייטס. מי שרצה לכתוב מסמך שניתן לשלוח למישהו במטרה שאותו מישהו גם יצליח לקרוא אותו, נאלץ לעבוד עם האופיס של מיקרוסופט, בין אם הוא אהב אותה ובין אם לא.

עכשיו, עם היציאה המוכרזת של OpenOffice 1.1, חבילת התוכנה פתוחת הקוד המהווה את הבסיס לחבילת האופיס של Sun, יש אלטרנטיבה אמיתית (וחינמית לחלוטין) למפלצת המונופולית מרדמונד, וושינגטון. חבילת התוכנה, הזמינה להתקנה גם לבעלי לינוקס וגם לבעלי ווינדוס, תומכת בעברית, ואפילו חלק מהמשק שלה תורגם כבר לעברית, בחסות פרויקט תהילה של משרד האוצר.
 
 
כיוון שמדובר בתוכנה פתוחת קוד, יכול כל עסק המעוניין להשתמש בה להסב אותה לצרכיו המדויקים. בעולם כבר הורדו הגרסאות הקודמות של חבילת התוכנה עשרים מיליון פעמים. הגרסה החדשה מסוגלת לתרגם מסמכים לתצורת PDF של אדובי, ולפלאש של מיקרומדיה.

בתוך שנה אמורה לצאת לרשת גרסה 2.0 של חבילת התוכנה, שתציג ארכיטקטורה חדשה. "אני חושב שב-2.0 נתחיל להפוך לשם שמוכר לכולם", אמר סאם הייסר, אחד ממובילי השיווק של הפרויקט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by