ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ותשקוט "הארץ" 
 
 בקרוב יתחדשו שידורינו. צילום מסך מאתר ``הארץ``, היום   
 
צבי טלית ועידו קינן

בגלל תקלה ברשת המחשבים, אתר "הארץ" לא התעדכן מאמש והעיתון יצא הבוקר במהדורה מצומצמת; גורמים בעיתון מעריכים שהתקלה תימשך עוד שעות רבות; "הארץ": אנו מקווים שהתקלה תתוקן עוד היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקלה ברשת המחשבים של עיתון "הארץ" משבשת את הפעילות בעיתון החל מאמש. המהדורה המודפסת באתר טרם התעדכנה; מאתמול ב-22:00 ועד צהרי היום לא עלו באתר ידיעות שוטפות; ולא ניתן לשלוח או לקבל אימיילים במערכת העיתון. התקלה גרמה לשיבושים גם בעיתון המודפס, שיצא במתכונת מצומצמת.

בעמודי החדשות של העיתון התפרסמה הבוקר הודעה: "עקב תקלה טכנית במערכת הייצור של הארץ, מופיעים היום עמודי החדשות והספורט במתכונת מצומצמת. עמכם הסליחה". באתר "הארץ" פורסמה הבוקר הודעה לפיה "עקב תקלה טכנית מתעכב הבוקר עדכון האתר". גורמים ב"הארץ" העריכו התקלה תימשך גם היום, ולא תיפתר בשעות הקרובות.

מנהל אתר החדשות הכלכלי "דה מרקר" מרשת שוקן, זאב גרובר, מסר לחיים ברשת כי התקלה לא השפיעה על דה מרקר, שמתעדכן כרגיל. זאת, למרות שמערכת דה מרקר עובדת מבניין "הארץ".

מ"הארץ" נמסר בתגובה : "אתמול סמוך לשעה שש בערב התגלתה תקלה בשרתי הרשת של מערכת 'הארץ'. מאותה שעה נעשה מאמץ רצוף לאתר את מקור התקלה ולתקנה.

בינתיים, הופעלה רשת חירום פנימית אשר מאפשרת לייצר את עיתוני סוף השבוע והחג, אך מערכות התקשורת של 'הארץ', ובכללן האינטרנט, עודן מנותקות, זמנית. מאז הבוקר נעשית עבודה שיטתית לאיתור הבעיה ולתיקונה, ואנו מקווים שהרשת תתוקן עוד היום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by