ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט מפסיקה עם הפלסטרים 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט מודה כי מדיניות האבטחה שלה עד כה הייתה יעילה כמו פלסטר על איבר כרות. הקו החדש של החברה: "הגנה היקפית", אבל הם לא יגלו מה זה אומר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט מודה באופן רשמי כי אסטרטגיית כיסוי פרצות האבטחה שלה ע"י טלאים פשוט אינה עובדת. בראיון ל-CNET אמר בכיר בחברה כי החל מהשבוע הבא תציג החברה תוכנית אבטחה חדשה שתתמקד ב"אבטחה היקפית".

מיקרוסופט אומרת כי למרות שהיא מקפידה לשחרר טלאי אבטחה על כל פרצה שנמצאת, לקוחות רבים פשוט אינם מורידים את הטלאים מהר מספיק כדי להימנע מידיהם של ההאקרים. (משום מה מתעלמת החברה מכך שטלאים מסוימים שהיא הוציאה פשוט לא עבדו ומעדיפה לגלגל את האשמה על הלקוחות).
 
 
עד עתה התמקדה החברה בניסיונות לשפר את הדרך בה היא כותבת קוד ולתקן את הפרצות, מתי שאלו צצו. אולם ריבוי הווירוסים (שלא לדבר על מודל האבטחה של החברה, שמזכיר יותר מכל גבינה שוויצרית) והעובדה שהלקוחות לא ממהרים להתקין את הטלאים, גרמה לחברה להבין שצריך להגיע לפתרון יעיל יותר.

אורלנדו איילה, העומד בראש חטיבת המכירות לעסקים קטנים ובינוניים, אשר התראיין ל-CNET, שמח לציין כי מעתה תעבור החברה ל"הגנה היקפית", אולם סירב לפרט במה דברים אמורים. הוא הסכים לומר כי החברה תעמיק את קשריה עם עולם ה-Firewall, וכי קו המחשבה עתה הוא להגן על המחשב כך שמתקיפים חיצוניים לא יוכלו לחדור אליו. אז מה היה למען השם קו המחשבה שלכם עד עכשיו?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by