ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אני אמיתי, לכן העם מוריד אותי 
 
 אמור לי מי חבריך: LL Cool J וההומי`ס שלו בסנאט   
 
מערכת חיים ברשת

צ'אק D: "אני סומך יותר על הקונים מאשר על חברות התקליטים"; מנגד, הראפר LL "קול" J דיבר בשבחה של RIAA ומסכת התביעות שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליבותיהם של מיליוני וויגרס מהפרברים האמריקאים בוודאי נשברו לרסיסים: אל מול המצלמות עמד אלילם המגניבי והכה מחתרתי LL Cool J, ודיבר בשבחה של RIAA.
 
 
"השאלה שלי היא, האם לאנשים מתעשיית הבידור יש אותן זכויות כמו לשאר האמריקאים לקבל תשלום על עבודתם?", אמר LL Cool J והקשה במטאפורה פושרת משהו: "אם קבלן בונה בניין – האם מותר לאנשים פשוט לעבור אליו בחינם? כך אני מרגיש כשאני יוצר אלבום או סרט, ואז זה מסתובב בעולם [ב-P2P] בחינם". והוסיף כי "אמנים הם חלק גדול וחשוב מאוד בתרבות האמריקאית...אנחנו החולמים". בין חלום למשנהו, אמר הראפר כי חלה ירידה חדה במכירותיו לאחרונה, למרות שהוציא כמה מלהיטיו הגדולים.

את הדברים הוא אמר בשימוע בסנאט, שאותו יזם הסנאטור (הרפובליקני!) נורם קולמן, ונועד להבהיר כיצד פועלת מערכת התביעות של RIAA. קולמן זימן את השימוע כיוון שחשש שחברות התקליטים נוקטות בטקטיקה נוקשה במיוחד כלפי מחליפי קבצים, שהם בדרך כלל אינם מפירי חוק קלאסיים.

מנגד, דיבר גם צ'אק D מפאבליק אנמי (השווים ביותר). לדבריו, מן הראוי שלאנשים יהיה מותר להוריד שירים ברשתות P2P. "בשבילי P2P משמעו כוח לעם (power to the people)", והוסיף כי "אני סומך יותר על הקונים מאשר על חברות התקליטים". על דבריו של LL קול J הוא אומר כי "LL הוא אמריקאי ישר...אבל כשהתפיסה שלך היא אמריקאית בלבד, אתה הופך לחלק קטן יותר מהעולם" (ובאנגלית זה נשמע יותר טוב). צ'אק D שולת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by