ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מבינים רק כוח 
 
 אני בשוק, אני בהלם, אני ה-מ-ו-מ-ה   
 
מערכת חיים ברשת

מחקר חדש (!) מראה שטקטיקת ההפחדה של RIAA כנראה עובדת; בשלושה החודשים האחרונים חלה ירידה של 41% (!) בשימוש בקאזאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר חדש (!) של חברת נטרייטינג של נילסן, העוסקת בדירוג שימוש באינטרנט, התפרסם אתמול (ג'). לפי המחקר, חלה ירידה חדה, של 41% (!) בשימוש בקאזאה במהלך שלושת החודשים האחרונים, כך דווח ברויטרס.
 
 
בשלושת החודשים האלה מימשו אנשי RIAA את הצהרות ההפחדה שלהם במשך השנים האחרונות: תחילה הגישו צווי זימון לחשיפת פרטי המשתמשים החשודים בהחלפת קבצים, ומשהתקבלו השמות אצו רצו אנשי המחלקה המשפטית של התאגיד לבתי המשפט, והגישו נגדם תביעות. ממחקרים אחרים שנעשו לאחרונה עולה כי גולשים באמת מפחדים להיתבע, ואמרו כי יורידו פחות.

לפי המחקר, התנועה בקאזאה ירדה ב-41% מה-29 ביוני ל-21 בספטמבר, מכ-6.5 מיליון ביוני ל-3.9 בספטמבר. "RIAA שולחת מסר חזק לגולשים האמריקאים והמסר אכן עובר", אומר גרג בלום, אנליסט בחברה.

לכאורה מדובר בבשורות טובות למנהלים ב-RIAA, שלמרות הביקורת הציבורית החליטו להיכנס ראש בראש עם אזרחים מהשורה, כולל ילדה בת 12 הגרה בדיור מוגן (כלומר ענייה). השאלה היא אם אכן הירידות בהורדות ייתרגמו לעלייה ברכישת תקליטים. שכן, ייתכן וטקטיקת ההפחדה של התאגיד - שלמעשה תוקפת את קהל הצרכנים הפוטנציאלי - מעוררת בעיקר עצבים בדעת הקהל, ומרחיקה אותו עוד יותר מהנכונות להשקיע 18 דולר (!) בדיסק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by