ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לינדוס: זה מאוד מעניין מה שאתם אומרים. תודה 
 
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט דרשה מלינדוס להוריד אתר שמטרתו לעזור לתושבי קליפורניה לקבל פיצוי. בתגובה, ביקשה לינדוס ממיקרוסופט ללכת לחפש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת לינדוס הודיעה אמש (ג') רשמית למיקרוסופט כי אין לה כל כוונה להסיר מהרשת אתר המציע לסייע לכל תושב קליפורניה הזכאי והמעוניין לקבל את חלקו היחסי מהסכם הפשרה על סך 1.1 מיליארד דולר, שהושג בתביעה הייצוגית של אזרחי קליפורניה נגד מיקרוסופט. כך על פי אתר wired.

לינדוס המוכרת מערכת הפעלה מבוססת לינוקס אמרה כי קיבלה ביום ו' מכתב ממיקרוסופט, על פיו היא מתבקשת להוריד את האתר MSfreePS.com מהרשת, בטענה כי הוא מטעה, מפרש שלא כראוי את תנאי ההסכם ועלול לגרום לכך שהתביעות החוקיות של הלקוחות יידחו על ידי מנהל התביעות.
 
 
לינדוס הציגה לראווה את המכתב ששלח אליה עו"ד של מיקרוסופט, רוברט רוזנפלד, שבו מאיימת מיקרוסופט לנקוט "בכל צעד הולם על מנת להגן על הגינות הליך התביעות של הסכם הפשרה" במידה ולינדוס לא תצליח להסביר כיצד היא נוקטת "בצעדים מתקנים" (שזה בעורך-דינית: תעיפו את האתר לעזאזל, או שנשלח אתכם לשם).

לינדוס מצידה הגיבה באומרה כי היא תמשיך את השירות, אשר מציע "פיצוי פשרה מיידי" שניתן להשתמש בו על מנת לרכוש ממוצרי לינדוז. החברה גם מציעה ל-10,000 המגיבים הראשונים, אשר עומדים בתנאי הפשרה, מחשב חינם.

במכתב תשובה פתוח ששלח רוברטסון לעו"ד של מיקרוסופט נאמר: "אנו מתכוונים להמשיך להציע את שירות MSfreePC, למרות האיומים שלך. אם נדרש, אנו נופיע בבית המשפט ונשמיע את קולם של הצרכנים לגבי זכותם להשתמש בטכנולוגיה ובהליכים מקוונים על מנת להבטיח את תביעותיהם בהסכם הפשרה".

הסכם הפשרה המדובר, שנחתם בחודש ינואר, הגיע בעקבות תביעה ייצוגית משנת 1999 שהוגשה בשם צרכנים פרטיים ועסקיים מקליפורניה אשר טענו כי מיקרוסופט הפרה את חוקי המונופול של המדינה והפרה את חוקי התחרות ההוגנת. פדיונות מהעסקה חולקו בצורת קופונים לרכישת ציוד מחשבים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by