ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אם אתה לא שם, אתה בטח גוי 

אם אתה לא שם, אתה בטח גוי

 
 
אודליה ברקין

האם יש אמת בהשערה שהיהודים השתלטו על הוליווד? מה משותף לגווינת' פלטרו, והריסון פורד? מהו מוצאו של צלם סרטי הפורנו המפורסם ביותר? ג'והו, מנוע חיפוש מתוחכם מרכז את שמות כל היהודים המפורסמים והמועילים לאנושות בתחומים השונים (כן, יש כאלה!)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יסמין בלית` (משמר המפרץ). גם אצלה בחזה מפעם לב יהודי גאה
 יסמין בלית` (משמר המפרץ). גם אצלה בחזה מפעם לב יהודי גאה   

אנחנו היהודים ידועים בגאווה הלאומית שלנו. בכל מקום אנחנו לא רצויים, ובכל זאת, תראו מה זה עולם - הגויים ימח שמם לא יכולים עלינו. אינשטיין, ספילברג, דנה אינטרנשיונל, סיינפלד, ויש אומרים שגם יצחק שמיר - כולם משלנו. הלב היהודי שבחזה מתנפח בגאווה עם כל תרומה של בן עמנו לאנושות. מה היה העולם עושה בלעדינו? ובכן, האתר הספק סאטירי-ספק רציני ג`והו! (www.jewhoo.com) הוא מנוע חיפוש מתוחכם בעזרתו ניתן לבדוק את מידת יהדותו של כל מפורסם אפשרי בכל התחומים.

איך זה עובד? כל מה שצריך לעשות זה להקליד את השם, אם הוא יהודי, הוא וודאי רשום בארכיונים של ג`והו!. כך גילינו לחדוותנו הרבה שהריסון פורד הוא בן לאמא יהודייה (גאה בוודאי) ואב אירי. אליסיה סילברסטון ויסמין בלית` גם הן יהודיות כשרות למהדרין. אפילו הרווי קייטל גדל בברוקלין, בבית יהודי דתי. 
ג`והו. מצא את היהודי
 ג`והו. מצא את היהודי   
האתר שהוקם בחסות המגזין הסאטירי FADE 2 BLACK מתגאה בשירות האינפורמטיבי שהוא מספק. הוא מציע רשימות של יהודים, בצירוף עמוד הלינקים הרלוונטיים ביאהו! המקורי, מתחומי הספורט, התקשורת, הבידור, המדע, הפילוסופיה ועוד. כמו כן מציע האתר שירות היכרויות, חדשות שקשורות ליהודים ברחבי העולם, אירועים יהודיים ברשת, מתכונים מהמטבח היהודי, לינק למצלמה שמצלמת את הכותל ועוד.

אבל לא רק יהודים על פי חוק (מצד אמא) נכללים באתר, אלא גם כל מי שהוא רק רבע יהודי, מגוייר או אפילו מראה עניין ביהדות (רוזאן בר ולימודי הקבלה, קתרין זטה ג`ונס והנישואים למייקל דאגלאס, וכן הלאה). יוזמי האתר משאירים לגולשים את ההחלטה האם הם מחשיבים את המפורסם ליהודי או לא. היחידים שלא נחשבים ליהודים, הם היהודים המשיחיים שמאמינים בישו, כך מסביר נייט, העורך הראשי של האתר.

 
אלדין. הוא היה בצנחנים שהוא מדבר?
 אלדין. הוא היה בצנחנים שהוא מדבר?   
בתחומים בעייתיים יותר, כמו למשל דמויות קומיקס, מתבקשים הגולשים בעצמם להחליט ולהצביע, מיהו יהודי. האם דרדסבא הוא יהודי (שמועות זדוניות האשימו אותו בקומוניזם דווקא, בשל המצנפת האדומה אותה הוא אף פעם לא מסיר). אולי אלדין יהודי? שהרי רק יהודי ידע לצאת בתושייה ממצבים מסוכנים ולהפוך מאנדרדוג לבעלה של הנסיכה ולמלך אגרבה כולה (ולא אמרנו מילה על האף). תנו רבנן: נו, שהגולשים יחליטו.

מקימי האתר מציינים שכמו ברשימת שינדלר, גם ברשימות של ג`והו, לא נכללים כולם - ולכן הם קוראים לכל הגולשים לשלוח להם שמות של יהודים מפורסמים מכל התחומים. הם בעצמם חוקרים לעומק ומוודאים את מידת יהדותו של כל אדם. דיוק וכיף הן מילות המפתח. וכך אפשר למצוא באתר את מרלין מונרו (גיורת), משפחת ספלינג, דיוויד דוכובני, סקוט וולף (שולחן לחמישה), נוח ווילי (ER) המעצב קלווין קליין ועוד ועוד רבים וטובים אומנם לא כולם יהודים גאים, אבל כולם משלנו.


 
 
האתר מתפקד גם על תקן של תורם ללכידותו לחוסנו ולגאוותו של העם היהודי בגולה. בדבר המערכת של דצמבר גולל העורך את הקשיים והבדידות שהם מנת חלקם של יהודי הגולה בכריסמס (וכתבנו בעפולה יודע לספר כי אפילו קייל ברופלובסקי שר על כך ב ` סאותפארק`). נכון שלא חייבים לקנות מתנות לכל העולם ואשתו, אבל בכל זאת, ההרגשה היא כמו להיות הילד היחיד במסיבה של מבוגרים. כולם מתייחסים אליך יפה אבל לא מבינים מה אתה עושה שם.

כקונטרה מוחצת, הוא אסף את רשימת 25 שירי חג המולד הפופולריים ביותר בכל הזמנים והראה שלפחות שמונה מהם נכתבו על ידי יהודים מוכשרים כמו ארווינג ברלין. וכמו כן שיגר לחלל האוויר את השאלה הכואבת : איך זה שאף גוי אף פעם לא כתב לנו שירי חנוכה?

ובונוס מעניין: שימוש אפשרי באתר הוא להקיש את שם משפחתכם ולבדוק לאיזה יהודי מפורסם אתם קשורים. ככה אפשר לברר גם במי להשוויץ וגם ממי לבקש כסף (תחביב יהודי שורשי, כידוע). האתר, שכולו ספוג במורל ובגאוות יחידה, משרת את הצורך היהודי להראות לאותם גויים רעים (וכמו שזה נראה, הרבה פחות מוצלחים) שאנחנו באמת עם סגולה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by