ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות הפורומים, גיליון 23 

חדשות הפורומים, גיליון 23

 
 
מיכל יפה

נו, אז מה זאת אהבה? שאלה טובה, וכמספר הפורומים - מספר התשובות. ומה עוד היה לנו? התקפות הדדיות בפורום נפגעי תקיפה מינית ביואל, מחקר שקובע שהרשת יוצרת מתבודדים, ואפילו שומר מסך של הגולן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הדבר הזה, נו, אהבה

``המשא הכבד הזה שנקרא אהבה``
 ``המשא הכבד הזה שנקרא אהבה``   
בשבוע שעבר חל ה-14 בפברואר, הלא הוא יומו של ולנטיין - יום האהבה. איזה תאריך משונה זה ליום אהבה 14 בפברואר, סתם יום חורף חסר ייחוד שמשום מה נבחר לשאת על כתפיו את המשא הכבד הזה שנקרא אהבה.

ומה היא בעצם אהבה? האם היא הפרעה נפשית כמו שנכתב בפורום הבית של מיץ פטל באורט? האם אפשר להשתמש בה ככלי פוליטי-חברתי כמו בסיפור על סיפור האהבה שלא הצליח בין נערה דתיה לבחור חילוני בפורום דתיים חילוניים נענע? או שבעצם, כמו שנאמר בפורום הפה בתפוז, יותר מהכל אנו מאוהבים בעצמנו?
 

תוקפים בלבד

דברים מאוד מטרידים מתרחשים לאחרונה בפורום לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית באיי.או.אל:

אחד ממשתתפי הפורום הואשם בסחיטה ואיומים על-ידי משתתפת אחרת מהפורום, קורבן אונס שהתגלה כאנס בעצמו שרק ניסה להשפיע על הנאנסת שלא תתלונן נגדו, "סייענים" (אותם אלה העוזרים לנפגעי התקיפה) שנכנסים לקשר רומנטי עם הנפגעות ואף מנצלים אותן ועוד משתתף שכתב שמישהו מהפורום פגע בו בתאונת פגע וברח.

קטונו מלבדוק את אמיתות הדברים או לשפוט מישהו, אבל גם אם הרוב לא נכון, אולי כדאי לאמץ את הצעתה של לבנה, מנהלת פורום `קשר השתיקה` המקביל בנענע, שלא להתפתות לקבל עזרה ``אישית`` מהאנשים בפורום.
 
 

העולם האמיתי? תזכירו לנו

אז מי אמר שאי אפשר לקבל אהבה מהמחשב?
 אז מי אמר שאי אפשר לקבל אהבה מהמחשב?   
השבוע פורסם מחקר הקובע כי האינטרנט יצר זן חדש של אנשים א-סוציאלים. יותר ממחצית מהנשאלים במחקר, שנערך באוניברסיטת סטנפורד, שמחוברים לאינטרנט יותר מחמש שעות בשבוע הודו כי האינטרנט בא על חשבון חברים, משפחה ושאר פעילויות בבית.

לא כל-כך נעים לשמוע דברים כאלה, בעיקר בגלל שחייבים להודות שיש בזה משהו. בפורום אצלנו בבית בוואלה! הופיעה הודעה שאמרה שהכתיבה באינטרנט היא בעצם כתיבה לעצמנו ועל עצמנו, ובכך חיזקה את טענת המחקר.

מצד שני, התשובה לשאלתו של פרופסור נורמן ני, אחד ממבצעי המחקר, ששאל "האם אפשר לקבל חיבוק או מילה טובה דרך האינטרנט?" היא בהחלט חיובית, כמו שניתן לראות בדוגמא אקראית מהודעה בפורום קשר השתיקה בנענע.
 

קצרים

הדרך המומלצת ללידת בנות...
 הדרך המומלצת ללידת בנות...   
הנה עוד דרך לשלב את הפוליטיקה בטכנולוגיה: בפורום תוכנות בנענע הציע מישהו שומר מסך של הגולן.

אמאל`ה. בפורום אקטואליה בנטקינג התלונן מישהו כי רוני דניאל מפחיד אותו.

בפורום נשים בוואלה! שאל מישהו האם יש שיטות כלשהן ללדת בנות. הוא כנראה החליט שהדרך הטובה ביותר לשפר את מעמד האישה היא שינוי המאזן הדמוגרפי לכיוון הניקבי. שיהיה לכולם שבוע טוב, גם לבנים וגם לבנות.
 

פורומים חדשים

 
האימייל האדום של חדשות הפורומים

אם מצאתם הודעה של מישהו שאוהב, של מישהו ששונא, של בנים או של בנות - ספרו לנו על כך ותזכו לתהילת עולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by