ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תיפתח מחדש החקירה נגד ח"כ בלומנטל 
 
 בלומנטל. תפנית בפרשה (לעמ)   
 
חדשות נענע

נהגה לשעבר בעדות חדשה בפרשת "סיטי טאוור": בלומנטל שיבשה הליכי חקירה, תיאמה עדויות ומימנה את אירוח חברי הליכוד לפני הפריימריז; בלומנטל: מדובר בניסיון סחיטה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה פותחת מחדש את תיק החקירה בפרשת "סיטי טאוור", בחשד לעברות שחיתות ושוחד בחירות נגד חברת הכנסת נעמי בלומנטל, בעקבות עדות חדשה שמסר נהגה לשעבר, אבי אוסקי. כך דווח הערב (ראשון) בחדשות ערוץ 2.

על פי העדות שמסר אוסקי ח"כ בלומנטל שיבשה הליכי חקירה ותיאמה עדויות. לטענתו, בלומנטל מימנה את אירוח חברי הליכוד לפני הפריימריז. במשטרה אומרים כי לאור העדות החדשה תיבחן שוב הפרשה כולה.

הבוקר הגיע אוסקי ליחידה הארצית לחקירות הונאה ומסר את העדות החדשה בפרשה, הסותרת את עדותו הקודמת. בתגובה מסרה בלומנטל לערוץ 2 כי העבירה לידי המשטרה מכתב ששלח אליה אוסקי, ובו איים כי יעביר עדות חדשה למשטרה שתפליל אותה, אם לא תעביר לידיו סכום כסף. חשוד נוסף בפרשה, מיכאל אלנקווה, סירב להגיב לידיעה.

יצוין כי לפני מספר חודשים הוחלט שלא להסיר את חסינותה של בלומנטל למרות המלצת היועץ המשפטי לעשות כן. בימים הקרובים צפויה ועדת הכנסת למסור לבג"צ את נימוקיה מדוע התעקשה שלא להסיר את החסינות בניגוד לעצת היועמ"ש.

נגד בלומנטל נטען כי במהלך הפריימריז בדצמבר 2002 סיכמה עם פעיל הליכוד מיכאל אלנקווה כי תממן אירוח של חברי מרכז הליכוד במלון "סיטי טאוור" ברמת גן, בתמורה לכך שאלנקווה יפעל למען בחירתה. על פי החשד בלומנטל העבירה לאוסקי 12 אלף שקל במזומן לשם הזמנת חדרים במלון. יצוין כי בחקירתה שמרה בלומנטל על זכות השתיקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by