ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
פייסבוק 
If I die: אפליקציה של צוואה וירטואלית בפייסבוק 

If I die: אפליקציה של צוואה וירטואלית בפייסבוק

 
פייסבוק |
 

אפליקציה ישראלית חדשה תאפשר לכם להשאיר מסר אחרון לכל החברים ובני המשפחה שיתפרסם בפרופיל שלכם רק אחרי מותכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 צילום: סטודיו nana10 
 
 

"יום אחד, בני, כל הלייקים האלה יהיו שלך". אז אמנם אין עדיין אפשרות להוריש פרופיל פייסבוק במקרה של פטירה, חלילה, אך אפליקציה ישראלית חדשה תאפשר לכם להשאיר מסר אחרון לכל החברים ובני המשפחה שיתפרסם בפרופיל שלכם רק אחרי מותכם. המסר עשוי להיות צוואה, לקחים מהחיים או הוראות טכניות לאיתור הדולרים מתחת לבלטה. על פי סרטון ההמחשה המצורף מטה אפליקציה כזו עשויה דווקא להתייחס למוות באופן פחות כבד ראש, כמו שהמליצו מונטי פייטון.

 

האפליקציה, If I Die (אהבנו את הספק) היא של Willook הישראלית. מפתחת אפליקציות חברתיות המבוססות על "קפסולת זמן": פעולה שמתבצעת עכשיו אך תבוא לידי ביטוי בנקודת זמן בעתיד.

 

 
ישום פייסבוק - if i die
 ישום פייסבוק - if i die   צילום: צילום מסך - חורים ברשת 
 

 

 

לאחר ההתקנה המשתמש מתבקש להקליט באמצעות מצלמת רשת או להקליד את המסר אותו ירצה לשתף בפרופיל אחרי מותו. לאחר מכן הוא בוחר שלושה "נאמנים" עליו הוא סומך מתוך רשימת החברים או בני המשפחה בפייסבוק. הנאמנים יקבלו הודעה בדבר התפקיד החשוב אשר הוטל עליהם ומהיום יהיו אחראים על דיווח מותו של המשתמש, אשר יתבצע בממשק האפליקציה.

 

רק לאחר שכל שלושת הנאמנים ידווחו על המוות של המשתמש, יתפרסם המסר המוקלט או הטקסטואלי בפרופיל הפייסבוק (קיר) של הנפטר. אנחנו מקווים שלא נחזה בכל מיני דיווחי סרק-סרק של חברים שחמדו לצון.

 

בכל עת יוכלו המשתמשים לשנות, למחוק ולהוסיף סרטונים ומסרים נוספים וחדשים, כאשר אף אחד לרבות האפוטרופוסים שמינו לא יוכל לצפות בתכניהם אשר נשמרים על שרתים מאובטחים. 

 

 

פורסם לראשונה בבלוג חורים ברשת

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by