ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אשרי הגולשים בפס רחב, כי להם מלכות שמיים 
 
 
מערכת חיים ברשת

כנסייה אנגליקנית החלה לערוך מיסות מקוונות; אבינו שבשמיים, יתקדש שמך, תבוא מלכותך, ייעשה רצונך, כבשמיים כן ב.. לעזאזל, התנתק לי המודם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסייה האנגליקנית ממשיכה להראות כאופציה השווה ביותר לגאולה, מלכות שמיים והתחמקות מהשטן ומעושי דברו; לאחר שהביאה לנו את הבישוף ההומו הראשון מחוץ לארון, קיימה הכנסייה את המיסה המקוונת הראשונה היום בבוקר.

את הטקס ערך הכומר איאן ביין מכנסיית פיליפ הקדוש וג'יימס הקדוש שבבת', אנגליה, והשתתפו בו 170 מחברי הקהילה הקבועים, וכן כ-500 משתתפים וירטואלים שצפו בטקס דרך אתר שהוקם למטרה זו. כך לפי Ananova.
 
 
ה-BBC דיווח כי החברים בקהילה הווירטואלית יכלו להצביע על ההימנון האהוב עליהם, שאותו ישירו בכנסייה בסוף הטקס.

את הרעיון לשידור הגה הכומר ביין, שיצר קשר עם חברת הכבלים Telewest. בכנסייה הותקן חיבור פס רחב כך שניתן יהיה לשדר ממנה ישירות לרשת. מהחברה נמסר כי הרעיון הוא לספק שירותי דת לאנשים שתקועים בבית בבוקר יום ראשון עם הנגאובר, או שהם עצלנים מדי ולא בא להם לצאת החוצה.

ביין אמר כי הוא כבר קיבל אימיילים נלהבים בתגובה לפרוייקט. לדבריו, בין המגיבים היו חברי קהילת עיוורים שהודו לו על הטקס. ביין צופה למשוך אנשים מבוגרים, שקשה להם פיזית לצאת מהבית. "אנחנו מקווים שזה יהיה הצלחה, ושעוד כנסיות יתחברו לרשת", הוא אומר, "זוהי דרך חדשה לכנסייה בבריטניה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by