ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תנשאי לי? פעם ראשונה... 
 
 ירח דבש באמאזון?   
 
מערכת חיים ברשת

ואחרי שכבר נדמה היה שראינו ושמענו הכל, הנה בא שיין בושמן ומצא דרך מקורית להציע לחברתו נישואין. האיש שתל ב-eBay מכירה פומבית שידע כי חברתו לא תוכל לסרב לה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לנטלי ט'ילם מפלורידה יש תחביב מוזר, בכל יום שבת בבוקר היא מבלה שעות על הרשת בחיפושים אחר מציאות בתחום התכשיטים באתר המכירות הפומביות eBay. חברה לחיים שיין בושמן ישב לידה כאשר היא נתקלה בטבעת אירוסין משובצת יהלום בצורת לב, אשר מכירה ההתחלתי עמד על $75,000.

ט'ילם הסקרנית אמרה לו כי היא "חייבת לראות איך נראית טבעת שעולה כל כך הרבה כסף". היא סרקה את הדף על מנת לעבור על תיאור הטבעת מצופת הפלטינה, בעלת יהלום במשקל שלושה קראט ושם נכתב: "זכרי נא שמכירה פומבית זו אינה כוללת אך ורק את טבעת זו. היא כוללת גם את אהבתו ומסירותו הנצחית של מוכר הטבעת. טבעת זו תתאים רק לנסיכה אמיתית. הנסיכה נטלי... האם תנשאי לי?" (הקוראים מתבקשים שלא להקיא על המסך, אלא לצדדים. מערכת חיים ברשת מסירה מידיה אחריות על מסכים ספוגי קיא).

וכמו אשת עסקים קשוחה אמיתית, שיודעת לעוט על מציאה כשהיא רואה אחת, קיבלה ט'ילם הנרגשת את ההצעה באופן מיידי. "ברגע שאמרתי כן, הוא שם לי את הטבעת על האצבע". בושמן, מוזיקאי בן 29, אמר כי הוא הגיש הצעת המחיר על סך $11,900 על הטבעת, על מנת להרחיק מההצעה מתעניינים רציניים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by