ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הספאמר שרצה לנסוע בזמן 
 
 הזמן מדבר אלי מתוך השכחה. גם אליכם?   
 
מערכת חיים ברשת

האיש ששלח מיליוני מיילים הקוראים לנוסעים בזמן וחייזרים מחופשים לעזור לו לתקן את חייו מתראיין, וטוען ששום דבר לא דפוק אצלו בראש, ושכולם רודפים אחריו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רובי טודינו הוא הספאמר הכי מוזר בעולם, לפחות הספאמר הכי מוזר שאנחנו מכירים. פעם הוא היה ספאמר רגיל לגמרי, אפילו ספאמר מצטיין במגעילותו. מצטיין כל כך, שהתובע של מדינת מסצ'וסטס הורה לו באופן אישי להפסיק לשלוח דואר על "מענק ממשלתי חינם" ו"תוכנת בילוש". גם קנס של 5,000 דולר הושת עליו. טודינו הסכים להפסיק לשלוח את הספאם שלו, שממילא לא מכר דבר.

קצת אחרי זה התחילו להופיע בתיבות הדואר של אנשי ארצות-הברית הודעות מוזרות באמת. מישהו, שכתובת המייל שלו היתה Robby0809@aol.com, התחיל לבקש עזרה במציאת חלקים שהיו דרושים לו לבניית מכונת זמן. "נוסעים בזמן אנא עזרו" אמרה כותרת הספאם יוצא הדופן, שביקש את עזרתם של "נוסעים בזמן או חוצנים המחופשים לבני אדם", והעיד על שולחו כי חייו "עורערו מהותית" ודרשו "תיקון זמני".

מאוחר יותר הופיע מייל נוסף, ארוך יותר, בו נטען כי המחבר הורעל על ידי אישה שאביו יצא עמה, וכי נדרשת עזרתם של נוסעים בזמן כדי "להשיב לי את מה שנגזל ממני מלכתחילה. את חיי". עם השנים החלו מקבלי ספאם משועשעים לשוחח עם המחבר האלמוני. כמה אנשים בעלי חוש הומור פרטי במיוחד אפילו ניצלו אותו ומכרו לו חלקים למכונה שלו.

אגב, בכל הזמן הזה המשיך טודינו לשלוח את הספאם השקרי אך הפחות מוזר שלו, כמו למשל זה שהציע "מענקים חינם".
 
 
אתר Wired ראיין את טודינו בשבוע שעבר. טודנו הודה מיד כי שלח יוצר ממאה מיליון אימיילים מוזרים מאז נובמבר 2001, אבל טען כי "זה מרגיש כמעט חסר טעם עכשיו בגלל שהאנשים האלה שעוקבים אחרי הפעילות שלי תמיד מנצחים. אבל זו דרך התקשורת היחידה שיש לי". לטענתו הוא יציב נפשית לחלוטין, וטכנולוגיית המסע בזמן שהוא מחפש נמצאת שם איפשהו.

"הרבה אנשים יגידו שהדברים שאני אומר מטורפים ולא קשורים למציאות. אבל אני יודע עובדתית שזה שריר וקיים. מוחות לא מאומנים עלולים לחלוק עלי, אבל אין להם גישה למקורות המידע שיש לי", אמר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by