ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ב-FBI חכמים על ילדים 
 
 את מי שעשה לכם את זה עדיין לא תפסו   
 
מערכת חיים ברשת

רשות האכיפה האמריקנית לכדה ככל הנראה נער שכתב גרסת המשך ל-MSBlaster הנורא, אבל כותבי הווירוס המקורי, כמו גם מחברי ה-Sobig f, חומקים ממנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לא מעט לחץ על ה-FBI בשבועיים האחרונים. שני וירוסים גבוהי פרופיל במיוחד פגעו באינטרנט, ורשות אכיפת החוק של אמריקה נדרשת להביא את האשמים לדין, או לפחות לתא מעצר. אז סביר להניח שיוצר ה-Sobig f, שעדיין חוסם את תיבות הדואר, יצליח לחמוק מידיו הארוכות של החוק, כמו יוצרי הסוביגים הקודמים. גם את כותב ה-MSBlaster מקריס המחשבים לא בטוח שימצאו שם. כותבי וירוסים גדולים כבר לא נתפסים כל-כך בקלות מאז ימי ה-ILOVEYOU העליזים.

אבל לא אלמן ה-FBI, ותמיד יש איזה ילד לא מבריק שמתוך חשכת חדרו המבודד מחליט לעשות איזו שטות, לרכב על הגב של כותבי הוירוסים החדשניים, לכתוב איזו גרסה משודרגת מעט של הווירוס, ולהיתפס. וזה בדיוק מה שקרה כנראה לקטין שכתב את ה-MSBlaster.B, גרסת ההמשך לווירוס האימתני ההוא, שאותר על ידי ה-FBI וייעצר ככל הנראה בתוך יממה.
 
 
כרגע לא ברור אם לעצור הפוטנציאלי, בן 18 מארצות-הברית, היה קשר כלשהו לגרסה המקורית של הבלאסטר. על פי דיווח באתר MSNBC אותר הבחור כשעד ראייה שראה אותו בודק את הווירוס התקשר לרשויות. ה-FBI הוציא מספר צווים כדי להשיג עוד מידע באשר לחדרי צ'ט (IRC) דרכם הופצה לכאורה המוטציה האמורה של הבלאסטר.

על פי מקורות ממשלתיים אין כרגע כל אינדיקציה לכך שמעצרו של החשוד יתרום ולו מעט לאיתורו ולכידתו של כותב ווירוס הבלאסטר המקורי, שהופיע ב-11 באוגוסט, ועל פי הערכות התקיף ושיתק יותר ממיליון מחשבים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by