ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בסין כבר לא רוצים להגדיל את הפין 
 
 מגוו כפוף נפרוק הספאם   
 
מערכת חיים ברשת

אחרי שספאם שמקורו בשרתים סינים הציף את תיבות האימייל בכל העולם, החליטו בסין להקים כוח פעולה מיוחד לטיפול בבעיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
איגוד האינטרנט של סין אמר כי יקים כוח פעולה מיוחד כדי לטפל בבעיית הספאם של המדינה. כך דיווח הרג'יסטר.

לפי האיגוד, התפרצות ה"ספאם הריאקציונרי" יוצר איום על היציבות הפוליטית והחברתית. כמו כן, נמסר כי הספאמרים מקדמים מכירות שאסורות לפי החוק הסיני, ומפיצים מודעות פרסום מטעות (האם מישהו בממשל הסיני ניסה להגדיל את הפין וכשל?).
 
 
במשך שנים התלוננו פעילי אנטי-ספאם על הכמות העצומה של ספאם שמגיעה מסין. במדינה ישנם מאות שרתים שלא מותקן עליהם מנגנון הגנה ראוי, ולכן ספאמרים "חוטפים" אותם בקלות ומשתמשים בהם למשלוח הזבל הטורדני שלהם. בנוסף, יש שרתים שמארחים אתרי ספאמרים בתשלום. חלק מספקי השירות אף לא נותנים כתובת אימייל לתלונות, כדי שלא יצטרכו לטפל בהמוני ההודעות הזועמות של אלו שסתמו להם את התיבה.

עקב ההצפה, מנהלי רשתות רבים בארצות הברית ובאירופה חוסמים כתובות IP מסין כברירת מחדל. כתוצאה מכך גם אימיילים מגופי מסחר ממשלתיים או מגופים דיפומטיים לא מגיעים ליעדם.

קונגרס שהתקיים בשנה שעברה בסין קרא לחקיקה חדשה שתהפוך שליחת ספאם ללא חוקית, אבל בינתיים הבעיה החמירה. בבעיות האלו יטפל כוח הפעולה המיוחד לטיפול בספאם. במדינה שבה נעלמים עשרות אלפי אנשים בשנה למחנות עבודה ול"חינוך מחדש", אולי כדאי לספאמרים לוותר על הקריירה ולעבור לגידול ירקות אורגניים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by