ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כל אחד רוצה לשלוט בעולם. מיקרוסופט רוצה יותר 
 
 
מערכת חיים ברשת

זה לא חדש שמיקרוסופט רוצה לשלוט באינטרנט. מה שכן חדש זה שהיא נערכת לשיפורים בשירות MSN על מנת למשוך אליה לקוחות נוספים ולהחזיר את אלו שנוטשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כאשר חשפה בשנה שעברה מיקרוסופט את השיפוצים הקוסמטיים שערכה בדפדפן הרשת MSN, היו לחברה תשעה מיליון מנויים ו-300 מיליון דולרים עבור קמפיין שיווקי שאמור היה לסחוף אליה עדרי לקוחות חדשים. אבל זה לא כל כך עבד כפי שציפו שם. וכיום קיימים 400,000 מנויים פחות מאשר בשנה שעברה.

מיקרוסופט אשר לא וויתרה על רצונה להיות השליטה הבלתי מעורערת של האינטרנט (ככה זה, אם כבר שליטה עולמית, אז בכל תחום אפשרי), מקווה כי הגירסה החדשה של MSN, אשר תצא בשבוע הבא בגרסת הבטא, תעזור ללכוד מחדש לקוחות אשר עברו משירותי הדיאל-אפ שהציעה MSN לטובת קישורי פס-רחב המסופקים ע"י חברות הכבלים והטלקומוניקציה השונות.
 
 
בניסוח עדין משהו, התבטאה ליסה גורי, מנהלת קבוצת המוצר של MSN: "שנה שעברה הייתה שנה גדולה לכל התעשייה. למרות שיכולנו לראות את הפוטנציאל הטמון בפס הרחב, ז לא היה מוקד ההתעניינות שלנו. מסבר שזה כן היה צריך להיות מוקד ההתעניינות שלנו". על זה נאמר – על טעויות משלמים.

על פי דיווח של סוכנות AP, תציע עתה מיקרוסופט שירות חדש שיקרא MSN Premium, בשותפות עם חברות פס רחב כגון Verizon, Qwest, ו-Charter Communications. אך היא גם מקווה להעצים את בסיס הצרכנים שלה ע"י שיווק חבילת תוכנות גלישה ושירותים גם לאנשים שגולשים שלא דרך החברות שהיא עובדת עימן.

במרדף עתיק היומין שלה אחרי AOL (שלה כ-25 מיליון לקוחות), עדיין מפגרת MSN מאחור. אולם AOL הפסידה כ-846,000 מנויים רק ברבעון האחרון, מה שבהחלט יכול לגרום ב-MSN לקוות לטוב ולהתחיל למרק את החרבות.

שירות MSN החדש שיהיה זמין עד סוף השנה, מתמקד במתן כלים ושירותים לאלו שגולשים במהירות גבוהה. השינויים הגדולים הם בכלים חדשים עבור חובבי הצילום הדיגיטלי, שיוכלו לחפש צילומים בקלות יתרה, לערוך מצגות בלווי מוזיקה ולשלוח ולקבל תמונות בקבצים קטנים ומכווצים.

כלים נוספים יציעו לגולשים לנהל כתובות אימייל מרובות. כמו כן ניתן יהיה לשתף את כל העולם בלוח הפגישות שלך, כך שחברים לעבודה, חברים, משפחה והמאהב\ת יוכלו לדעת מה אתה עושה ולקבוע פגישות בהתאם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by