ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מותה של תעשיית הדפוס! 
 
 
מערכת חיים ברשת

הכותרת הזו הופיעה כבר מאות פעמים, אבל עולם המו"לות נשאר בחיים שעה שהספר האלקטרוני לא המריא. עכשיו HP מציגה את הגירסה שלה ל-e-book

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוקרים מהיולט פקארד פיתחו אבטיפוס לספר אלקטרוני, שיכול להכיל תוכן של ספרייה שלמה, כך מדווח ה-BBC.

ה-e-book, שעוביו סנטימטר יחיד, מופעל באמצעות רצועות רגישות למדע, שיאפשרו לקוראים לדפדף בו. ניתן יהיה להעלות את תוכנם של ספרים יועלו למכשיר באמצעות חיבור USB למחשב.
 
 
יו רובסון, ראש צוות הפיתוח של המוצר, אומר כי הוא השתמש ב"ספר" כל כך הרבה פעמים עד שהרעיון "של לדפדף בספר באמצעות משהו" נראה לו טבעי. אבל כדי לשמח את הרומנטיקנים שמתענגים על מגע הנייר, האנימצייה שמספק המחשב של ה- e-bookמדמה הפיכת דף.

את הדפים ניתן להפוך על ידי העברת היד על אחת הרצועות. נגיעה ברצועה במהירויות משתנות מאפשרת לקוראים לדפדף במהירויות משתנות בספר. כמו כן, ניתן להציב סימניה וירטואלית בדפים שרוצים לחזור אליהם מאוחר יותר, וגם לדפדף בדילוגים בין הפרקים השונים.

בדומה למיזם שהוצג במאי, המכשיר יכול לשמש גם להצגת עיתונים: הקורא יוכל לדפדף בין הכותרות, ואז לנגוע במסך כדי לפתוח כותרת שמעניינת אותו.

"טכנולוגיות חדשות יאפשרו לדמות טוב יותר מגע של נייר" אומר רובסון, וזהו בדיוק: זה אולי יכול לדמות נייר, אבל זה פשוט לא נייר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by