ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אבל למה להשתין מהמקפצה? 
 
 פסוליה, ביום מנוחה...   
 
מערכת חיים ברשת

ככה יעשה לאיש שהרגיז את RIAA: צעיר אמריקאי שהודה בגניבת שירים והפצתם באינטרנט לפני שהגיעו לחנויות המוזיקה צפוי לעונש של עד חמש שנות מאסר. אנסים מקבלים פחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צעיר אמריקאי אשר הודה כי הפיץ באופן בלתי חוקי שירים ברשת האינטרנט עוד בטרם הגיעו אלו אל חנויות המוזיקה, עלול למצוא עצמו מאחורי סורג ובריח למשך תקופה של עד חמש שנות מאסר. התובעים הפדרליים מסרו כי האיש, מארק שומקר, בן 21 מפלורידה, השתייך לקבוצת "Apocalypse crew" (צוות האפוקליפסה), וכי הוא הודה בהפרת חוקי זכויות היוצרים.

צוות האפוקליפסה השיגו עותקים מוקדמים של תקליטורי מוזיקה מידיהם של עובדים בתעשיית המוזיקה, תקליטנים ועובדי מגזינים, כך על פי פרקליטות המחוז המזרחי בווירג'יניה. אח"כ הופצה המוזיקה על האינטרנט, מה שהוביל לכך שדיסקים שלמים הופיעו בשרותי החלפת הקבצים קאזאה ומורפיאוס עוד לפני שיצאו רשמית לחנויות. דיווח של ה-BBC.
 
 
שומקר צפוי לעונש מקסימלי של עד חמש שנות מאסר ולקנס של עד $250,000 במתן גזר הדין שנקבע ל-7 בנובמבר. האיש הואשם גם בהפעלת אתר אינטרנט בהזמנה בלבד שבו יכלו החברים לדון באופן חשאי בפעילויותיהם.

שומקר נתפס במסגרת מבצע Buccaneer (שודד-ים), חקירה בין-לאומית בנושא פיראטיות המוזיקה באינטרנט. פול מקנולטי מפרקליטות המדינה אמר כי ההרשעה היא סימן אזהרה לאלו שמאמינים כי האינטרנט מספק אנונימיות למעשים פליליים.

ארגון RIAA, אשר מוביל מהלך כנגד מחליפי קבצים ברשת (התכוונו לומר פיראטים מרושעים, אבל לא יצא) מבסוט לחלוטין מההרשעה של שומקר. "גניבת מוזיקה באינטרנט היא פשע רציני, ופעולה זו מראה כי משרד המשפטים רציני בכוונותיו", מסר נשיא RIAA קארי שרמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by