ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סיכול ממוקד - גם באמסטרדם 
 
 ותיזהרו שם עם הבטריות!   
 
מערכת חיים ברשת

טלפון סלולרי התפוצץ בפרצופה של אשה שעשתה שופינג. מחברת נוקיה, יצרנית הסלולרי שבו השתמשה, נמסר כי היו מקרים דומים בחצי שנה האחרונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקנאו בנו ההולנדים: ראו את מצב הכלכלה, את מצב הביטחון, את בתי החולים המתקדמים ומצב הרווחה המזהיר, ורצו גם. מי יאשים אותם?

התקנאו, והחליטו ליישם: באמסטרדם, עיר שנושאת עיניה לתל אביב הנקיה שלנו, התפוצץ טלפון סלולרי בפניה של אשה, כמו היתה מבכירי המבוקשים בשעתם הגדולה.
 
 
האשה, בת 33, היתה שרויה בעיצומו של מסע שופינג ושוחחה בסלולרי, כאשר זה נפל מידה וכבה. היא, לא מודעת לעתיד לקרות, הרימה את הסלולרי בתום לב, והפעילה אותו, מה שגרם למכשיר להתפוצץ בפרצופה. הפיצוץ גרם לה לכוויות בפנים ובצוואר, והפארמדיקים מיד חשו למקום וטיפלו בה.

עדי ראיה לאירוע טענו שהסלולרי יוצר בידי לא אחרת מנוקיה. אם הייתי יצרנית סלולר ענקית, הייתי מאוד נבוכה כרגע, אך לא כך היה. דובר נוקיה אמנם אישר שמדובר בסלולרי שלהם, אך הוסיף כי הבטריה לא, ובה ורק בה האשמה.

לפי הדובר, הבעיה היא שאנשים רוצים לקצץ בעלויות, וקונים בטריות זולות יותר ופחות בטיחותיות ממתחרים. אך למרות שהאשמה היא בבטריות הארורות, החליטו בנוקיה לחקור את האירוע. אגב, מהחברה נמסר גם כי הם יודעים על "שלושה או ארבעה" מקרים דומים בחצי שנה האחרונה. מוסר ההשכל: הישמרו מסלולרים, ותיקנו רק בטריות יקרות של נוקיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by