ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ילד לכל מחשב 
 
 איזה חמוד   
 
מערכת חיים ברשת

למרות מאמצי הרשויות, מספר האתרים המציגים פורנוגרפיית ילדים הכפיל את עצמו בשנה האחרונה והפדופילים עצמם הפכו לחמקמקים יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פורנוגרפיית ילדים ותיחכומם ההולך וגובר של האנשים שמפיצים אותה היו אחד הנושאים שנידונו בהערכת המצב השנתית של הסוכנות לביטחון לאומי בבריטניה. הערכת המצב עסקה בעיקר בסכנות הגלומות בפשע המאורגן, והשפעתו על בריטניה. כך דיווח ה-BBC.

הארגון לפיקוח על האינטרנט, הסורק את הרשת ומדווח למשטרה על אתרים ובהם תמונות המכילות התעללות בילדים, הציג עלייה של 64% בדיווחים על אתרים פוגעניים ביחס ל-2002. לפי הארגון, רוב האתרים המדוברים ממוקמים על שרתים בארצות הברית, אבל חלקם ממוקם ברוסיה. למעשה, מספר אתרי הפדופיליה ברוסיה הוכפל ביחס לשנה שעברה. המשטרה מצידה טוענת שהאתרים המדווחים הם רק קצה הקרחון. למי שלא זוכר, בפברואר השנה נעצרו בבריטניה כ-1600 אזרחים החשודים בביקורים באתרי אינטרנט מפוקפקים בתשלום.
 
 
הבעיה היא שגם הרבה יותר קשה לתפוס את הפדופילים. מפיצי פורנוגרפיית ילדים יודעים מה טוב בשבילם - אם ייתפסו אותם הם יחטפו עונשים כבדים. ובכלל, אף אחד לא רוצה שחבר'ה בתא ידעו שטינקי ווינקי מעמיד לו, זה עלול לא להיגמר בטוב. לכן, הם משתדלים לטשטש את עקבות ה-IP שלהם, וחלקם מפיץ וירוסים שיאפשרו להם להעביר את הקבצים המפוקפקים דרך מחשבים של אחרים, שבעליהם התמימים נחשדים אחר כך בחיבה לקטינים.

אבל גם אחרי שמתגברים על המשוכות הטכניות שמערימים הפדופילים בדרך, קשה מאוד לזכות באמונם ולגרום להם להפליל את עצמם. הם חשדניים כלפי חברים חדשים בקהילה, ולאחר הפשיטות המשטרתיות על קהילתם הם אף פיתחו מיומנות בזיהוי שוטרים מושתלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by