ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אפשר למסור ד"ש! 

אפשר למסור ד"ש!

 
 
הילה בקמן

כותבים מה שרוצים באתרים, מתעדכנים בטרנדים הלוהטים של כל הזמנים, מזייפים חדשות ומנסים לעבוד על מחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אפשר למסור ד"ש?

 
איחול לבבי, עקיצה מחוייכת, התרברבות ילדותית, התנצלות מתוקה - כל מסר שעולה על דעתכם - אתם יכולים להעביר באמצעות מבחר של לוחות מודעות אנושיים. בחרו את האדם שהכי הולם את תוכן המסר, הקלידו אותו ושלחו את הלינק. אגב, גם אתם מוזמנים להעלות תמונה שלכם אוחזים בשלט ריק, ולהעמיד את שירותיכם למוסרים פוטנציאליים.
 

חדשות?

אם יש לכם חבר, הורה, בוס או סתם מכר, שאתם נהנים לשטות בו, Fuckhedz Fake News, כאן כדי לסייע בידיכם. בדו מלבכם ידיעה שערורייתית או מסמרת שיער - שרבבו לתוכה את שמו, את שמכם, תקפו מזווית מרושעת נושא קרוב אל לבם, בחרו מהגלילה את הפורמט החדשותי שבו תופיע הידיעה המפוברקת ושלחו אליהם.
 

בן או בת?

 
הג'נדר ג'ני היא תוכנה שפיתחו משה קופל מאוניברסיטת בר אילן ושלמה ארגמון מהמרכז לטכנולוגיה באילינוי, שמסוגלת לזהות על פי פרמטרים של שפה, אם ספרים - פרוזה ועיון כאחד - נכתבו בידי אישה או גבר. האתר הזה, מציע לכם להעמיד את אותו אלוגריתם למבחן - כתבו טקסט באנגלית, וגלו אם בתוך מגדרכם אתם כותבים.
 
 

המבטא הזה מוכר לי

 
תהיתם פעם כיצד נשמעים, מנדרינים, זולואים או אוזבקיסטנים כשהם מדברים אנגלית? חדלו לתהות! כאן תוכלו להאזין לדגימות סאונד של מאות נציגי עמים אקזוטיים (כולל אחת של פלוני מיהוד, ישראל), מקריאים את אותה פסקה באנגלית. כך שבפעם הבאה שאלמוני שחור-עור ישאל אתכם במבטא בגאני, איך מגיעים לרחוב ארלוזרוב, תוכלו לצמצם את העיניים, לכוון אליו אצבע פסקנית וגאוותנית ולומר - גינאי, הא?!
 

זה מה שהולך היום

 
ריצ'רצ'ים בשנות ה-30, הולה הופס ופיאות לחיים בשנות ה-50, ריצה בעירום באירועי ספורט ודיקור בשנות ה-70, קובייה הונגרית ואורות נאון בשנות ה-80, פירסינג ולהקות בנים בשנות ה-90. טרנדים באים והולכים, עדריות לעולם נשארת. Crazyfads.com סוקר את כל השגעונות שכבשו בסערה את הדורות הקודמים ויצרו את תרבות הפופ, החל משנות ה-20 ועד שנות ה- 90, את הנסיבות שחוללו את התהוותם ואת התקמבקותם, במידה ונרשמה כזו
 

מה מגעיל אתכם?

התיאוריה המדעית גורסת כי תחושת דחיייה נועדה כדי להגן עלינו מפני מחלות. דרגו את רמת הדחייה שלכם מ-19 הדימויים שמוצגים לכם, ענו על שאלה אחת נוספת, וגלו עד כמה מכוונן מנגנון הגוף שלכם.
 
נתקלתם באתר שיכול לעניין אותנו? שלחו אותו אלינו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by