ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גם אנחנו יודעים לתבוע 
 
 
מערכת חיים ברשת

מחליפת קבצים אמריקאית החליטה לתת ל-RIAA לטעום מהדייסה של עצמה. האישה מאשימה בביהמ"ש כי תעשיית המוזיקה פוגעת בזכויותיה ופועלת נגד החוקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון חובבי זכויות היוצרים RIAA זוכה לביקורות מכל עבר על החלטתו להיכנס במחליפי הקבצים בכל הכח. למרות הביקורת, עד עתה נראה כי העניין די מצליח להם: אנשים מפחדים ומחליפים פחות קבצים. אך למחליפת קבצים אחת נמאס להתכופף, והיא החליטה לתקוף בחזרה.

ביום חמישי שחלף לו הגיעה מחליפת הקבצים לבית המשפט על מנת להלחם בצו-זימון שהוציא נגדה RIAA בשם תעשיית המוזיקה. האישה ועורכי דינה טוענים בבית המשפט כי פעולותיו של RIAA מפירות את הזכויות המוקנות לה על פי החוקה האמריקאית ואת זכותה לפרטיות.
 
 
לפי אתר CNET, שני באי כוחה של מחליפת הקבצים טוענים כי צווי הזימון של RIAA הם פולשניים וכי הם מבוססים על מתודות דרקוניות "שהיו גורמות גם לג'ורג' אורוול להסמיק". האישה, ששומרת על אנונימיות עד כה, השתמשה בתוכנת החלפת הקבצים קאזאה, אולם היא מכחישה שהא עסקה בשיתוף פיראטי בקבצי מוזיקה.

בקשת הצו המשפטי שמולאה על שמה היא בעצם קריאת תיגר על החלטה קודמת של ביהמ"ש, אשר פסק כי ספקית האינטרנט Verizon חייבת לגלות ל-RIAA את זהותה האמיתית של אותה מחליפת קבצים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by