ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הטרדת – שילמת 
 
 תהיי בשקט אישה (כרזת הסרט ``המזכירה``)   
 
מערכת חיים ברשת

מזכירה בריטית גילתה כי מאחורי גבה התנהלה חרושת אימיילים ענפה, ונאלצה להתפטר לאחר שמעסיקיה התעלמו מתלונותיה. עכשיו הם משלמים על זה ביוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכירה בכירה בחברה בריטית, אשר גילתה כי תשעה מ"חבריה" לעבודה הפיצו אימיילים מגונים אודותיה, קיבלה פיצויים על סך £10,000 (כ-₪71,000). המזכירה בת ה-37, שמסיבות מובנות העדיפה להישאר בעילום שם, סיפרה כי הייתה "בשוק" כאשר גילתה את האימיילים, שרבים מהם היו בעלי תכנים מיניים ואלימים, וכי היא פנתה בתלונה למעסיקיה, חברת הולדן-מיהן לייעוץ פיננסי.

המזכירה החליטה להתפטר ממקום העבודה מכיוון שלדבריה, איש לא לקח את התלונה ברצינות. היא התכוננה להגיש תביעה לבית-דין לעבודה הן על פיטורין לא צודקים והן על הטרדה מינית. שני הצדדים הגיעו להסכם הפשרה עוד בטרם החלו הדיונים בבית המשפט.

האישה, אשר עבדה כמנהלת תמיכת מכירות וכעוזרת אישית, אמרה לעיתונות כי גילתה את האימיילים בשגגה לאחר שניתנה לה הרשאת עבודה על מחשב של אחד מעמיתיה למשרד אשר יצא לחופשה ארוכה. "הייתי ממש בהלם ובדיכאון כשנתקלתי בסדרה של אימיילים ממש לא מחמיאים אודותיי", סיפרה המזכירה לשעבר באיפוק בריטי מופתי.
 
 
"כאשר ראיתי שאף אחד לא ממש מתייחס לתלונה שלי, איבדתי את הביטחון במעסיקים שלי ולא יכולתי להמשיך לעבוד שם". היא סיפרה כי לאחר שתלוננה עוד באו אליה יתר העובדים בטענות, ואפילו מנהל המשרד שלה אמר: "דמייני איך מרגישים עכשיו האחרים, חלק מהם יאבדו את עבודתם".

התגובה הראויה היחידה שניתן לחשוב עליה לאותו מנהל משרד בעל מצפון מפותח היא אותו סלוגן נפלא עליו טרחו הקופירייטרים של צה"ל לפני שנים רבות "לא פותח פה – לא נתפס בחכה". מי שיש לו את הביצים הווירטואליות ללכלך על מישהי מאחורי הגב, כדאי מאוד שידע כי לכל דבר שהוא עושה – יש גם תוצאה. מי שמלכלך סופו להתלכלך (או סתם להשאר מובטל ועם תיק פלילי על הטרדה מינית).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by