ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חזיות למען עתיד ילדינו 
 
 היפה והחיה (רויטרס)   
 
מערכת חיים ברשת

לרגל השקת ליין החזיות שלה באמאזון, נפגשו הטניסאית אנה קורניקובה ומנכ"ל אמאזון ג'ף בזוס למשחק טניס ידידותי. הכל למען הילדים העניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנה מוכשרת, המון פוטנציאל
 אנה מוכשרת, המון פוטנציאל   
מי אמר שאי אפשר לשלב עסקים ומשחקים? טניסאית הצמרת אנה קורניקובה מתחילה בימים אלה למכור מוצרים משלה. ואם למייקל ג'ורדן מותר היה לעשות ליין של נעליים על שמו, מדוע לה אסור לבסס ליין של חזיות על שמה? כזכור וירוס מחשבים כבר נכתב על שמה, אז עכשיו הגיע הזמן לעשות קצת כסף.

חזיית הספורט הרב-צדדית של קורניקובה (למי שמתעקש: The Anna Kournikova Multiway sports bra), עלתה למדפים הווירטואליים של חנות הבגדים של אמאזון, ולרגל העניין החליטו שאם כבר, אז כבר, והגיע הזמן שכל העולם ידע איזה מוכשר ג'ף בזוס.
 
 
בארוע השקת החזייה של קורניקובה השתתפו שני אנשים: אנה קורניקובה וג'ף בזוס. שאר העולם הוזמן לצפות בשניים משחקים טניס בארוע צדקה שנערך ביום ו'. ההכנסות מהמפגש בין השניים וכמו כן עשרה אחוזים מסך המכירות של החזייה עד ה-7 בספטמבר יועברו כתרומה לתוכנית הטניס של הארלם, ארגון צדקה שמטרתו לקדם את החינוך לטניס בשכונת המצוקה הניו-יורקית.

כדי לשמור מעט מכבודו ולא לצאת מושפל לחלוטין ממשחק הטניס (פעם אחרונה שהוא ניצח במשחק טניס הייתה בגיל 13), הציע בזוס לקורניקובה משחק גומלין במגרש הביתי שלו – תחרות הקלדה, כאשר לקורניקובה שמורה הזכות לבחור איזו מקלדת שהיא תרצה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by